Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4

Teme: Ta bėjmė Shqipėrinė si Korēa!

 1. #1
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,878
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507

  Ta bėjmė Shqipėrinė si Korēa!


  Kur hyn nė Pazarin e Korēės, tė duket sikur ke hyrė nė njė skenė filmi, jo mė kot aty janė xhiruar 5 filma. Aty gjen gjithēka, tė shkuar, tė ardhme, nostalgji, ėndrra, shije dhe ngjyra. Vetėm njė librari dhe ēaj mali nuk gjen.

  Po Pazari nuk ka mbaruar ende. Vetėm ka marrė udhė. Duke i bėrė udhė ēdo Pazari tė vjetėr nėpėr Shqipėri dhe duke konkurruar fort, sivėllain nė Tiranė.


  Pastaj ėshtė Parku, qė ngjan si njė copė lulishte vėrdallė Vila Borghese. Po mė e bukur.

  Dhe sheshi qendror qė dikur mbante era qepė Korēe, tani ka njė teatėr qė Tirana nuk e ka parė as nė ėndrrėn me tė guximshme.  Dhe aty pėrballė rri kulla. Me tė vėrtetė e keni qė nuk ju pėlqen?! Ti mund ta njohėsh Korēėn, mund edhe ta duash, po kur tė hipėsh te Kulla, mund ta shohėsh, tė gjithin, qytetin qė ia doli tė mbetet qytet, tė kthehet nė destinacion udhėtimi kulturor, kulinar dhe estetik.

  Tė pres nė Korēė kėtė fundjavė! Kemi ende pėr tė treguar./ Dritare.net

  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 2. #2
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,257
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  E bre lalke me mire si Maliqi se korca ka pak pordhe..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #3
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,878
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Po kur u bene e jevgjit e Korces qe jallaaaaa,mos qofshim ne tjeret pastaj

  Ps:Humor se mos na preket ndonje Korcar
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Rildi.s liked this post

 4. #4
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  141
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Lakror tė djegur ta bėjmė.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •