Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 424

Forum: Dedikuar Shqipėrisė

Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Started by *deliza*‎, 18-08-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 100
  • Shikime: 31,250
  13 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kalate e Shqiperise

  Started by E3‎, 23-08-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 26,195
  13-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 vendet qė duhen vizituar nė Shqipėri

  Started by NeVertiti‎, 17-05-2012
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 4,483
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Zonat me te rendesishme arkeologjike ne Shqiperi

  Started by sweetzzinna‎, 29-12-2008
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 13,113
  31-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Harta te territoreve shqiptare.

  Started by bledikorcari‎, 28-08-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 20,929
  31-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Muzeume shqiptare

  Started by sweetzzinna‎, 23-08-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 6,143
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėr ty Atdhe

  Started by Зngjεll‎, 27-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 9,619
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Post Teme NgjitėsE Ngjitėse: Gjeografia e Shqipėrisė

  Started by Nostra_22‎, 19-10-2008
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 17,509
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje guide turistike pergjate bregdetit shqiptar

  Started by sweetzzinna‎, 24-06-2010
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 14,264
  18-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shqiperia tjeter...

  Started by KissShpirtoo‎, 14-11-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 6,073
  13-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Te shetisim neper Shqiperi!

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 22,741
  25-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vendet per tu vizituar ne Shqiperi

  Started by sweetzzinna‎, 29-04-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 8,842
  29-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 3,931
  03-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Grate shqiptare jane gra te palumtura !

  Started by Endrra‎, 09-02-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 45
  • Shikime: 681
  13-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Valbona, oaz freskie mes alpeve

  Started by E3‎, 28-07-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 9,860
  23-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,634
  13-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 5,157
  08-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 1,070
  13-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 417
  22-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. "Ti folsh me gishta"

  Started by Lauri‎, 20-06-2016
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 513
  21-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 265
  19-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ar nė malet e Mirditės?!

  Started by Lauri‎, 22-05-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 312
  22-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Kalaja Turres,nje plazh i rralle

  Started by Abis‎, 30-04-2016
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 1,118
  01-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Gjinari: Fshati turistik ne Elbasan

  Started by E3‎, 04-08-2013
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,133
  27-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Qyteti i Prizrenit, vend qė duhėt vizituar!

  Started by Vvetoni‎, 24-05-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 15,859
  13-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •