Faqja 1 nga 5 1 2 3 4 5 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatet 1 nga 20 e 98
Like Tree124Likes

Temė: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

 1. #1
  VIP Avatari i *deliza*
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  25
  Postime
  3,921
  Rrespekti
  385

  Gabim Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Ne kete teme qe po hap ftoj te gjithe shqiptaret te njihen me nga afer me perlat e vendit tone, me natyren e mrekullueshme dhe mahnitese te trojeve shqiptare.

  Qeparo  Uji i ftohte - Vlore  Parku Nacional i Thethit  Parku Nacional i Thethit  Drilon - Pogradec  Delvine  Dardhe  Gjiri i Kakomese


  Gurra e domgjonit


  Jal
  Gryka e Rrugoves  Kelcyre  Ksamil  Liqeni i Lures  Liqeni i Komanit  Liqeni i Ohrit  Liqeni i fierzes  Llogara  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 19-02-10 nė 17:44
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 2. #2
  VIP Avatari i *deliza*
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  25
  Postime
  3,921
  Rrespekti
  385

  Gabim

  Ksamil  Liqeni I Ohrit  Radika  Liqeni i Kuqishtes ( Rrugove - Kosove )  Syri i Kalter


  Butrint  Kruje  Kruje  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 22-02-10 nė 01:37
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 3. #3
  neomamma Avatari i ida angel
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,229
  Rrespekti
  2063

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Deliza shume te bukura pamjet ,vertet qe kemi vende fantastike..


  I love you daddy
  :flamuri:

 4. #4
  Anėtar i Respektuar Avatari i sabah
  Anėtarėsuar
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Neper Shqiperi
  Mosha
  30
  Postime
  1,094
  Rrespekti
  73

  Gabim

  Pamje nga plazhi i Velipojes,Shkoder.

  [IMG][/IMG]

  Ne Velipoje perseri me nje pamje tjeter.

  [IMG][/IMG]

  Nje dite plazhi ne Velipoje.

  [IMG][/IMG]

  Nje dite vere ne plazhin e bukur te Velipojes.


  [IMG][/IMG]

  Ura mbi lumin Buna qe te con tek kalaja e Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Kalaja e Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Pamje brenda kalase Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Ne brendesi te kalase se Rozafes.


  [IMG][/IMG]

  Pamje e Shkodres fotografuar nga kalaja e Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Pamje e kalase se Rozafes fotografuar nga helikopteri.

  [IMG][/IMG]

  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 19-02-10 nė 17:48
  sweetzzinna and alberto like this.
  Ėshtė kėnaqėsi dhe nder tė vdesėsh pėr atdhe! Edhe mė kėnaqėsi ėshtė tė jetosh pėr tė.
  Horaci


 5. #5
  Vogėlushe Avatari i Elushe
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  4,321
  Rrespekti
  5719

  Gabim

  Bukuri Shqiptare  A nuk eshte per tu adhuruar?  Parajsa vete!

  Histori e bukur & e pasur  Pamje madheshtore

  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 19-02-10 nė 17:49
  sweetzzinna and Call like this.
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 6. #6
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  35
  Postime
  13,536
  Rrespekti
  5717

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Sa shume mrekulli ka Shqiperia ong:ong:ance: Pamje magjepsese qe akoma si paskam pare ance:ance:

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  angels walk among us Avatari i Yellow Redhead
  Anėtarėsuar
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Earth
  Postime
  4,991
  Blog Entries
  2
  Rrespekti
  3221

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  na kenaqet syte

  SHINE ON!

  Sęglópur

  Sartre matters

 8. #8
  Pianistia Avatari i Ketrushe
  Anėtarėsuar
  Dec 2009
  Vendndodhja
  Parajse
  Mosha
  21
  Postime
  715
  Rrespekti
  59

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Shum pamje fantastike......

  :fluturoze:Per interesat e vetvetes edhe djalli mund ta citoj biblen.:fluturoze:

 9. #9
  Anėtar i Respektuar Avatari i elbruna
  Anėtarėsuar
  Apr 2009
  Vendndodhja
  ne ajer
  Mosha
  31
  Postime
  1,495
  Blog Entries
  1
  Rrespekti
  120

  Gabim

  Pamje nga Kanioni i Osumit......

  Pamje nga Gryka e Shkopetit,,, Burreli,,, Dibra dhe Liqenet e Lures....

  .................................................. ......................

  Imazhet E Bashkangjitura Imazhet E Bashkangjitura
  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 23-02-10 nė 12:30
  sweetzzinna, My Self and Call like this.
  Mashkulli i vėrtetė do dy gjėra: rrezikun dhe lojėn. Pėr kėtė arsye ai do gruan, si lojėn mė tė rrezikshme.

 10. #10
  Daja Avatari i El'Mejor
  Anėtarėsuar
  Jul 2009
  Vendndodhja
  South-Africa
  Mosha
  31
  Postime
  2,684
  Rrespekti
  108

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Kot nuk e quajne shqiperine `perle e ballkanit` Nese shqipetaret edhe qeveria ne pergjithesi bejne pak perpjekje vendi jone do ishte kryeqender e turizmit evropian ...

  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 11. #11
  Anėtar i Respektuar
  Anėtarėsuar
  Dec 2009
  Postime
  1,880
  Rrespekti
  179

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Keto foto tregojne se vendi yne ka keto bukuri mahnitese, te gjitha fotot jane fantastike......ne disa nga ato vende kam kujtime shume te bukura......


 12. #12
  Ado
  Ado nuk ėshtė nė linjė
  FISEBILIL-LAH Avatari i Ado
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Prishtinė/Republic Of Kosova...
  Mosha
  26
  Postime
  5,309
  Rrespekti
  806

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Tek ato te parat te liqeni i fierzes edhe komonit jom kon me at tragetin kur e kom pa ato gjona me kan lon pa koment metvertet jan shum te bukura qe veq ZOT-i ka dit me i bo .

  Qur'an Is Not A Book Of SCIENCE. It's a Book Of SIGNS.

  All-llahu Ekber .
  La ilahe il-Allah.

 13. #13
  The Wisher . Avatari i CannibaL
  Anėtarėsuar
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pyet nese ke Guxim !
  Mosha
  25
  Postime
  1,160
  Rrespekti
  64

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Shum vende te mira valla teper um pelqyn


 14. #14
  E3
  E3 nuk ėshtė nė linjė
  Anėtar i Nderuar
  Anėtarėsuar
  Feb 2009
  Postime
  8,808
  Rrespekti
  2584

  Gabim

  Pamje nga Vlora

  Imazhet E Bashkangjitura Imazhet E Bashkangjitura
  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 08-05-10 nė 18:37
  sweetzzinna and alberto like this.

 15. #15
  E3
  E3 nuk ėshtė nė linjė
  Anėtar i Nderuar
  Anėtarėsuar
  Feb 2009
  Postime
  8,808
  Rrespekti
  2584

  Gabim

  Pamje nga Vlora

  Imazhet E Bashkangjitura Imazhet E Bashkangjitura
  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga E3 : 08-05-10 nė 19:37
  sweetzzinna and alberto like this.

 16. #16
  VIP Avatari i *deliza*
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  25
  Postime
  3,921
  Rrespekti
  385

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Bukurite e Malit Sharr ( fotot e bera nga Lirim Shabani )...Shijoini keto bukuri

  sweetzzinna and Call like this.
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 17. #17
  Anėtar Aktiv Avatari i milva
  Anėtarėsuar
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  544
  Rrespekti
  75

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  C'bukurira!Sa i bukur eshte vendi yne!Bukuri e eger ,e virgjer dhe terheqese...


 18. #18
  ... Avatari i AjSi
  Anėtarėsuar
  Mar 2009
  Postime
  2,828
  Rrespekti
  2306

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  sweetzzinna likes this.
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 19. #19
  ... Avatari i AjSi
  Anėtarėsuar
  Mar 2009
  Postime
  2,828
  Rrespekti
  2306

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  My Shkodraaaaa


  Pedonalja

  Kalaja e Rozafess

  Ura e Mesit


  sweetzzinna likes this.
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 20. #20
  ... Avatari i AjSi
  Anėtarėsuar
  Mar 2009
  Postime
  2,828
  Rrespekti
  2306

  Gabim Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  ♥ Dhermi..

  sweetzzinna, alberto and Call like this.
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4 5 FunditFundit

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269