Faqja 1 nga 8 1 2 3 4 5 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 20 nga 149
Like Tree4Likes

Teme: Sa e rendesishme eshte virgjeria femerore tek meshkujt shqiptare ?

 1. #1
  Avatari i Dorart
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  rrugeve
  Mosha
  24
  Postime
  77
  Forca e Rrespektit
  52

  Default Sa e rendesishme eshte virgjeria femerore tek meshkujt shqiptare ?

  Sa i perket temes se sa eshte me rendesi virgjiniteti per meshkujt une mendoj qe ze vend te rendesishem ne jeten e meshkujve por kjo nuk dmth se eshte me rendesi vetem per meshkujt , por eshte me rendesi edhe per femrat. Bile bile eshte gjeja me me rendesi qe te ben te ndjehesh femer, por nuk eshte e drejt qe nese nuk je virgjine te vuash pse e ke humbur virgjinitetin. Ngadale kjo barrier po ndryshohet por te disa ende eshte dhe per kete shkak jan shkaktu shume vuajtje. Kisha pas deshir te ndegjoj reagimet e meshkujve se qka mendojn per kete.
  Pra, sa i rendesishem mendoni se eshte virgjiniteti si tek mashkulli por ashtu dhe tek femra?
  flm shpirti i njeriut

  Heren e fundit u redaktua nga Dorart; 21-08-08 ne 09:47.
  amazingGirl likes this.

 2. #2
  شيطان בעל זבוב Avatari i Iron_Leon
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Jam atje ku ėshtė edhe zemra ime
  Postime
  3,545
  Forca e Rrespektit
  1163

  Default

  tek mashkulli ofendim , tek femra tashme e pa rendesishme neqofte se e ke fjalen per pritjen e kryerjes te mardhenieve sexuale kur martohen sepse nuk e kuptoj mire pyetjen

  Ē'do budalla do tė gjejė gjithmonė njė budalla tjetėr qė tė mahnitet me tė.

 3. #3
  NJERI I THJESHT Avatari i sec_l
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Espań, mendjen e kam ne Laprak , bertas fort PARTIZONI FITORE.
  Postime
  405
  Forca e Rrespektit
  57

  Default

  Sme intereson ka ik ajo koh o e virgjer o ska ēdo njeri ka aventurat e veta si nje mashkull ashtu dhe femra ka te vetat , me vjen pak keq per femrat se shumca bien viktima dhe keshtu humbin dhe virgjerin e tyre .

  " No llueve eternamente"
  "Cuidado con lo q deseas... podria hacerse realidad"
  "Los edificios arden, las personas mueren, pero el amor verdadero es para siempre"
  Piensa en lo que puedes perder.

 4. #4
  VIP Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,098
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  541

  Default

  Akoma pyesim per kete? Nuk e kam me ty qe hape kete temen, mos te ma marresh per ters, por habitem qe kjo eshte akoma teme bisede per shekullin e 21. Humbja e virgjerise nuk e klasifikon femren ne kete bote. Ka gjithmon nje here te pare, nuk eshte e thene se ajo duhet te jete dita e pare e marteses. Pastaj, ku e di ti qe ajo e ka apo jo "cipen", shume femra kane lindur dhe pa te, nejse kjo eshte ana shkencore, sduhej thene, po nuk me rrihej .


 5. #5
  Anėtar i ri Avatari i genxi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diber
  Mosha
  30
  Postime
  315
  Forca e Rrespektit
  52

  Default

  eshte nje gje qe mbahet mend nga cdo femer se ku e ka lene kete qe po thua ti...

  nuk eshte ndonje gje kushedi se cfar ...per mua thjesht ka rendesi se nuk e ka ate kujtim e kenaqesin e pare me mua..
  kjo puna e shekujve ska lidhje fare per mendimin tim ..
  nje femer nqs deshiron te kaloj nje jet te qete duhet te din se cfar ben dhe me ke e ben....
  po mos e vritni trunin se me mire do behet ..... do kete ngel ndonje per ne qe i kemi qejf te pa prekura....

  puno per te jetuar , e jo jeto per te punuar!!!
  se do ta gjej, do ta gjej: po pse te me lodhen xhanem !!??
  "Non accontentarsi mai con l'orizonte ma cerca sempre l'infinito"

 6. #6
  мαи ωιтн α мιѕѕιои Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  12,848
  Forca e Rrespektit
  2331

  Default

  Ta humbasesh me vetdeshire virgjerine, me pastaj te ndjehesh sikur e ofenduar ne momentin kur ndegjon se ka te atille qe deshirojne te virgjera, eshte me te vertete cudi me femra te tilla.

  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 7. #7
  Anėtar i Respektuar Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,173
  Forca e Rrespektit
  86

  Thumbs down

  Citim Origjinale Postuar nga Dorart Shfaq Poten
  Sa i perket temes se sa eshte me rendesi virgjiniteti per meshkujt une mendoj qe ze vend te rendesishem ne jeten e meshkujve por kjo nuk dmth se eshte me rendesi vetem per meshkujt , por eshte me rendesi edhe per femrat. Bile bile eshte gjeja me me rendesi qe te ben te ndjehesh femer, por nuk eshte e drejt qe nese nuk je virgjine te vuash pse e ke humbur virgjinitetin. Ngadale kjo barrier po ndryshohet por te disa ende eshte dhe per kete shkak jan shkaktu shume vuajtje. Kisha pas deshir te ndegjoj reagimet e meshkujve se qka mendojn per kete.
  Pra, sa i rendesishem mendoni se eshte virgjiniteti si tek mashkulli por ashtu dhe tek femra?
  flm shpirti i njeriut
  Se c'ke nje problem me virgjerine ti????
  Mund ta humbasesh se nuk rritesh me tani nuk do te te shkaktoje probleme ....
  Ose me mire prit derisa te martohesh per korrektese
  Dje ta kishim shpifur ne me temat e seksit sot na i shpife ti me virgjerine ,boll me keto tema piccolino-sh  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 8. #8
  100%shqiptare
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  25
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  54

  Default

  po cpaskeni keshtu ekte dorartin..me duket mua apo po e sulmoni te gjithe???
  nesje........persa i perket virgjeris edhe nese kam vendosur qe ajo te jet dicka qe dua tA KALOJ VETEM ME NEJ PERSON EN JETE..NUK E KAM VENDOSUR PER TI BERE QEFIN"""ATIJ""POR PER VETEN TIME SEPSE NUK DUA TE KEM EKSPERIENCE ME 2,3 APO DISA TRUPA TE NDRYSHEM!

  vieni vedi vinci:fluturoze:

 9. #9
  MACOKJA :p Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  25
  Postime
  1,178
  Forca e Rrespektit
  64

  Talking

  Nuk qendron ndershmeria e nje goce tek fakti nese eshte apo jo e virgjer por eshte dicka per tu vlersuar nga ana e mashkullit.pasi kjo ne nje fare menyre tregon se eshte femer qe ska pasur mardhenje seksuale me perpara qe dmth se ti je i pari per te un flas per goca tamam jo 30 vjece e virgjer dhe ta ruash kete te fundit per te treguar se ke nder apo ku ta di un.sot gjimnazistet jane terbuar fare fillojne gocat aktivitetin pa dal nga 9-vjecarja dhe ky eshte dengjenerim i shoqerise.ka shume menyra te te konceptuari persa i perket kasaj teme.ka cuna qe e vlersojne me fanatizem,ka disa te te tjere qe as e marin parasysh etj.perfundimi virgjeria eshte dicka per tu vlersuar por gjthm atehere kur vertet cdo gje e ke for first time.cunat nqs nuk ndjejne vertet dicka per nje goce.nqs eshte e i virgjer mos ja mer dhe ta lesh me vone eshte sjellja me e ulet qe mund te bej nje mashkull nese mund te quhet i tille.spo them te beheni shenjtore apo te beni te dashuruarin se fundja te gjith e dime sa te sinqerte jane cunat por sinqerisht nqs nuk ta ndjen x nje goc mos i mer gjerat qe do ti kushtojne me vone e fundja per cfare per dicka qe sja vlejti bara qerane.

  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 10. #10
  Anėtar i Respektuar Avatari i Liza
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Kosoven Simpatike
  Postime
  1,857
  Forca e Rrespektit
  85

  Default

  Nuk eshte gjethqka virgjeniteti po tek ne Shqiptaret e kqyrum shum ahahhh :byca:

  Me mjafton per mburrje fakti qe Ti je Zoti im...!! :fluturoze:

 11. #11
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,860
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  25

  Default

  tema u pastrua....kush do te pergjigjet mire....kush do te kaloj tek temat e tjera qe ka forumi

  tani nga eksperienca personale nuk ja kam idene se sa rendesi ka per meshkujte shqip virgjeria...ama me ca kam lexuar ne gazeta[+ ketu ne fv] kam pershtypje se kan ngelur ende disa veta qe vene nje cmim te madhe ne kete pune....
  dhe do i kuptoja nqs ata vete sdo kishin pasur kontakt seksual me asnje vajz perpara ...Por jan pikerisht djem qe kan pasur konatkte seksuale dhe kur vjen koha per martese...JO ata duan virgjeresh.....

  nqs do virgjeresh asigurohu qe je dhe per vete [keshille per kta djemt]

  por duke jetuar ne shekullin 21 ....shkenca mjeksise po na sjell ne siperfaqe me sh "virgjeresha"se sa realisht jan..... e se di se sa ju "pelqen" ktyre macho-ve te marin nje virgjeresh FALLCO


  RENDESI KA NJERIU JO CIPA......

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 12. #12
  Anėtar i Respektuar Avatari i Liza
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Kosoven Simpatike
  Postime
  1,857
  Forca e Rrespektit
  85

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  tema u pastrua....kush do te pergjigjet mire....kush do te kaloj tek temat e tjera qe ka forumi

  tani nga eksperienca personale nuk ja kam idene se sa rendesi ka per meshkujte shqip virgjeria...ama me ca kam lexuar ne gazeta[+ ketu ne fv] kam pershtypje se kan ngelur ende disa veta qe vene nje cmim te madhe ne kete pune....
  dhe do i kuptoja nqs ata vete sdo kishin pasur kontakt seksual me asnje vajz perpara ...Por jan pikerisht djem qe kan pasur konatkte seksuale dhe kur vjen koha per martese...JO ata duan virgjeresh.....

  nqs do virgjeresh asigurohu qe je dhe per vete [keshille per kta djemt]

  por duke jetuar ne shekullin 21 ....shkenca mjeksise po na sjell ne siperfaqe me sh "virgjeresha"se sa realisht jan..... e se di se sa ju "pelqen" ktyre macho-ve te marin nje virgjeresh FALLCO


  RENDESI KA NJERIU JO CIPA......

  Pajtohem sweetzzinna ong:


  Me mjafton per mburrje fakti qe Ti je Zoti im...!! :fluturoze:

 13. #13
  Anėtar i Nderuar Avatari i Briciolo
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  varavingo
  Postime
  2,387
  Forca e Rrespektit
  112

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga bora dr Shfaq Poten
  po cpaskeni keshtu ekte dorartin..me duket mua apo po e sulmoni te gjithe???
  nesje........persa i perket virgjeris edhe nese kam vendosur qe ajo te jet dicka qe dua tA KALOJ VETEM ME NEJ PERSON EN JETE..NUK E KAM VENDOSUR PER TI BERE QEFIN"""ATIJ""POR PER VETEN TIME SEPSE NUK DUA TE KEM EKSPERIENCE ME 2,3 APO DISA TRUPA TE NDRYSHEM!
  Me fal per daljen jashte teme, po pse mendon keshtu???

  Gjithesesi, respekte dhe uroj qe ai i pari te te bjere i sakte
  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 14. #14
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  35
  Postime
  12,972
  Forca e Rrespektit
  5713

  Default

  Une mendoj se femrat meritojne tu kushtojme vemendje me te madhe se sa mes kembeve te tyre :ciaoo: pastaj jam i bindur se kane shume gjera tjera me te rendesihme per te na dhuruar se sa dy pika gjak :lexim:qe per dike vlejne jete :ciaoo:cuna mos shkrepni pushke kot se koti se munde te befasoni fqinjet :lexim:kohe te veshtira kan ardhur :ciaoo:

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #15
  Avatari i erina
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  20
  Postime
  3
  Forca e Rrespektit
  0

  Default Fare i parendesishem

  Mendoj qe eshte fare i parendesishem kur mes vajzes dhe djalit ka dashuri te paster qe sot rralle e gjen.


 16. #16
  VIP Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  31
  Postime
  3,429
  Forca e Rrespektit
  102

  Default

  Virgjeria, paprekshmeri territoriale qe mbrohet me gjak. Por edhe me gjak jepet

  Eshte aq e rendesishme per mua virgjeria e femres, aq saqe eshte barrire . E urrej qe une te bej trajnimin dhe dikush tjeter te vjele frutat.


  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 17. #17
  PinkAngel Avatari i Goc_Tonerllikse
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,663
  Forca e Rrespektit
  69

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga Nostra_22 Shfaq Poten
  Virgjeria, paprekshmeri territoriale qe mbrohet me gjak. Por edhe me gjak jepet

  Eshte aq e rendesishme per mua virgjeria e femres, aq saqe eshte barrire . E urrej qe une te bej trajnimin dhe dikush tjeter te vjele frutat.

  ncncncnncncncn je dhe 13 vjec rritu cuno, ato femra qe le ti kush i merr ? e ke menduar noj here ? edhe ti do marresh ndonje qe e ka lene dikush

  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 18. #18
  VIP Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  31
  Postime
  3,429
  Forca e Rrespektit
  102

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga Goc_Tonerllikse Shfaq Poten
  ncncncnncncncn je dhe 13 vjec rritu cuno, ato femra qe le ti kush i merr ? e ke menduar noj here ? edhe ti do marresh ndonje qe e ka lene dikush
  Une 13-vjec, por ti s'me kuptova ama.

  Une perhere kam marre ato qe i kane lene te tjeret. I dua te gatshme po te thoja. :gjujpeshk:


  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 19. #19
  100%shqiptare
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  25
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  54

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga Briciolo Shfaq Poten
  Me fal per daljen jashte teme, po pse mendon keshtu???

  Gjithesesi, respekte dhe uroj qe ai i pari te te bjere i sakte
  se pash disa kritika qe nuk dinte te formulonte tema nga antare te ndryshem..kaq
  flm per urimin te lumte gojapor edhe po nuk ndodhi nuk eshte fundi botes

  vieni vedi vinci:fluturoze:

 20. #20
  VIP Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  152

  Default

  nuk i kam lexuar pergjigjet e tjera.por mu kujtua ajo tema per ate burrin qe kishte vrar te shoqen meqe s'ishte e virgjer.......nga pergjigjet qe ishin dhen atje.mendoj se nuk esht shum e rednesishme...edhe pse ka edhe te cmendur qe te vrasin sot!!!!!!!!

  :fluturoze:"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.:fluturoze:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4 5 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Prirja pėr tė falur ėshtė prirje femėrore
  Nga NeVertiti ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-08-12, 13:41
 2. Pėrse ėshtė e rėndėsishme tė udhėtoni?
  Nga Arfenilla ne forum Stil jete
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-01-12, 18:23
 3. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-08-11, 12:12
 4. Hilton: Virgjeria nuk eshte vlere
  Nga sweetzzinna ne forum Tė fundit nga Bota e Spektaklit
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-08-09, 21:43

Etiketa per kete Teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181