Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Teme: Niseni ndryshe lidhjen qė ditėn e parė, 12 gra tė martuara japin vetėm 1 kėshillė

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

  Niseni ndryshe lidhjen qė ditėn e parė, 12 gra tė martuara japin vetėm 1 kėshillė

  Niseni ndryshe lidhjen qė ditėn e parė, 12 gra tė martuara japin vetėm 1 kėshillė  Askush nuk tha qė martesa ėshtė e lehtė. Nė ditėn e dasmės ēiftet betohen se do tė qėndrojnė pranė njėri-tjetrit “nė tė mirė apo nė tė keq”. Njė fjalė goje qė nė fakt kėrkon shumė angazhim, nė mėnyrė qė lidhja e tyre tė qėndrojė e fortė.

  Ja ēfarė thonė 12 gra tė martuara pėr gjėrat qė do tė donin t’i bėnin ndryshe qė ditėn e parė tė martesės.

  1. Duhet tė prisni disa vite para se tė bėni fėmijė -Ofelia G., 31 vjeē

  2. Duhet ta shtyni muajin e mjaltit, sepse direkt pas dasmės ju jeni nė njė ‘muaj mjalti’ tė natyrshėm. -Mikki H., 34 vjeē

  3. Duhet tė tregoheni mė tė afėrt me njerėzit e bashkėshortit. – Beth D., 32 vjeē

  4. Nuk duhet t’i ngatėrroni financat tuaja, duke i vendosur tė gjitha kartat e kreditit nė emėr tė tė dyve. -Jackie G., 29 vjeē

  5. Duhet tė vendosni kufij dhe tė mos e lini pas dore shoqėrinė e vjetėr, qė tė mos ndjeheni nė kurthin e tė qėnit gjithnjė sė bashku me tė njėjtėt miq tė pėrbashkėt.- Michelle G., 28 vjeē
  6. Nuk duhet tė shkoni nė shtrat tė zemėruar me partnerin tuaj. Duket si klishe, por ėshtė e vėrteta. -Tracy W., 32 vjeē

  7. Duhet tė jeni mė tė sinqertė pėr emocionet tuaja. -Rachel W., 29 vjeē

  8. Duhet tė kisha pritur tė paktėn edhe 10 vjet. U martova shumė e re, nė moshėn 22 vjeēare. – Katie G., 27 vjeē

  9. Duhet tė kishim jetuar sė bashku pėr disa vjet para martese. -Lily H., 27 vjeē

  10. Duhet t’i kisha dėgjuar prindėrit qė mė thanė se ‘martesa nuk ėshtė njė shėtitje nė park’. Ata kanė qenė tė martuar pėr 34 vjet. -Hilary F., 29 vjeē

  11. Duhet tė punoni mė shumė pėr tė pėrmirėsuar jetėn seksuale. -Aly D., 39 vjeē

  12. Duhet t’i thoni njėri-tjetrit ‘tė dua’ ēdo ditė. -Ruth F., 32 vjeē.


  b;thealbanian.co.uk

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Mendova se vazhdimi i titullit ishte : te jepni bythen naten e pare
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •