Dislikes Dislikes:  0
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 95 nga 95

Teme: A mund ta falni nje person qe ju ka tradhetuar me shume se 3 here?

 1. #1

  Antarėsuar nė
  Aug 2009
  Mosha
  24
  Postime
  65
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  22

  Smile A mund ta falni nje person qe ju ka tradhetuar me shume se 3 here?

  Nese nje person qe ju e doni qoft ndonje mik apo shok..mik a mund ta falni nese ju ka tradhetuar me shume se 3 here nese po psee dhe nese jo perseri pseeeee ?
  Heren e fundit u redaktua nga ida angel; 11-05-2011 ne 01:36.

 2. #91
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,104
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Nev po flasim per fenomenin e tradhetise qe pa dyshim kjo ndodh si brenda ne martese por edhe ne nje marredhenie dashurore.

  Mire moj mire se ve ne dyshim qe kohet kane ndryshuar dhe tani edhe femrat u ngjiten ose propozojne te parat mashkullin qe u pelqen por nese sheh se nje mashkull e ka te udhes ,se hajde njehere edhe thua ishte viktime,u genjye nga lajkat e saj,ra preh lehte e ky si mashkull sigurisht qe u dorezua se ca do bente...por kur te vjen era tradheti per te disaten here edhe budallai qe eshte budalla ne fakt kupton qe dicka nuk shkon ketu....S'me pelqen kur mundohesh te nxjerresh viktime mashkullin kur vetem viktima qe s'eshte ne kete mes,ndoshta as femra por jo ta gjejme si te keqen e historise apo te hedhim fajet diku e hajde fajesojme femren sic ndodh rendom...

  Tradhtia nuk falet nga frika apo per te shpetuar familjen ,tradhtia nese falet ;
  Falet nga dashuria qe ke per partnerin tend.
  Nese ai te thote qe per mua ajo femer sdo te thote asgje;
  une i besoj dhe e tejkaloj.Kaq!
  Ketu e ke qa muhabetin fare,qofsh ti o Nev c'te them tjeter ...se di, por gjithsesi nuk eshte dicka qe do e kaperdija kaq lehte,dhe nuk besoj se ka femer qe do e tejkalonte kaq lehte kete,ah ndoshta do detyrohej qe per hir te opinionit,femijeve etj te bente nje sy qorr e nje vesh shurdh e do heshte,por qe perbrenda do e grryente xhani !!!

  Ps;Aha gabim sorry,se pasna kuptu mire temen,e ka pas fjalen per miqesine hapesi i temes si duket
  Heren e fundit u redaktua nga AnGeLiC; 13-08-2017 ne 00:33.

 3. #92
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  img_1561-jpg

  Once a cheater, always a cheater
  Likes AnGeLiC liked this post

 4. #93
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,446
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1962
  Pas 3 hereve ... pak rendesi ka nese e fal ti apo jo , demet jane bere/krijuar e do te jete pengese dita dites ne k'te lidhje qe mbahet ne fije te perit ose sa per sy e faqe . Nuk mund te pretendosh qe eshte lidhje normale & e shendetshme.

  Ps... Gjithsesi pas 3 hereve une personalisht e fal pa prb fare..... pasi ne k'te rast i bien qe mos te jemi bashke gjithsesi .


  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #94
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,889
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1172
  Nje shok te klases me ka ndodhe 1 here me ka prek shume per nje telefon . E cka te beje une kete telefonin ia fala nje shokut tjeter! Kur e kuptoj sa lire ia mbajta shokut tw pare , me tha shitma mu me ate cmim . A dine cka thash per me na mbet shoqenia po ta fali ma mire !!
  Hera e dyte qe me preku shoku ishte gebjeshtra e madhe e tij . Kur po shkoj ne shtepine e tij po e kuptoj se me ka genjyer per veturen qe se kishte aty . Veturen e kishte ne oborr ! Vete pastaj pae pyet une me tha : kjo eshte vetura e vellaut , se budall isha une te besoja qe vella e kishte me firme me seri me ngjyre te njejte si te atij . Ja fala edhe kete shokut nuk i thash gje . Dhe u be e treta e verteta qe shkeli vijat e kuqe shoku . E pastaj thash a dine cka , shkoooo ..... dhe i thash as du me te njofte ma kurre , as kurre sdu me te pa . Ia futa bllok te madhe . Tu shku per Shqiperi mi kishte ranis fjalet ti je keshtu , ti je keshtu . Vetem ia kam fut delet mesazhit . Kurre mos njofsha ne jeten time njerez genjeshtar , interesgji , te pabese . Une mendoj qe te jesh shok i dikujt duh3t respektuar disa rregulla . E keto rregulla jane parime per mua , qe nese thyhen duhet te shuhet edhe shoqeria .
  87654321

 6. #95
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Nev po flasim per fenomenin e tradhetise qe pa dyshim kjo ndodh si brenda ne martese por edhe ne nje marredhenie dashurore.

  Mire moj mire se ve ne dyshim qe kohet kane ndryshuar dhe tani edhe femrat u ngjiten ose propozojne te parat mashkullin qe u pelqen por nese sheh se nje mashkull e ka te udhes ,se hajde njehere edhe thua ishte viktime,u genjye nga lajkat e saj,ra preh lehte e ky si mashkull sigurisht qe u dorezua se ca do bente...por kur te vjen era tradheti per te disaten here edhe budallai qe eshte budalla ne fakt kupton qe dicka nuk shkon ketu....S'me pelqen kur mundohesh te nxjerresh viktime mashkullin kur vetem viktima qe s'eshte ne kete mes,ndoshta as femra por jo ta gjejme si te keqen e historise apo te hedhim fajet diku e hajde fajesojme femren sic ndodh rendom...  Ketu e ke qa muhabetin fare,qofsh ti o Nev c'te them tjeter ...se di, por gjithsesi nuk eshte dicka qe do e kaperdija kaq lehte,dhe nuk besoj se ka femer qe do e tejkalonte kaq lehte kete,ah ndoshta do detyrohej qe per hir te opinionit,femijeve etj te bente nje sy qorr e nje vesh shurdh e do heshte,por qe perbrenda do e grryente xhani !!!

  Ps;Aha gabim sorry,se pasna kuptu mire temen,e ka pas fjalen per miqesine hapesi i temes si duket
  hahahahaha,paskemi shkruar kot der tani do e thene;

  Atehere nese fal nje miqesi pasi te jete baltosur.
  Jo,asnjehere ne bote!
  Ska shanc.
  Absulutisht distancohem pa asnje kusht apo sqarim mundesisht.
  Pasi ne nje miqesi ska kuptim as sens te hysh te shpjegosh apo kerkosh arsye kur ndodhin gjera te tilla.
  Thjesht shikon punen tende dhe respekton pjesen e te kaluares tende,kur ajo miqesi ishte ok per aq kohe sa ishte.

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Sa here mund te dashurojme ne jete, 1... 2... apo me shume
  Nga Gjarperesha ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 80
  Postimi i Fundit: 29-01-2016, 07:59
 2. Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?
  Nga Shpirti_I_Njerit ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 273
  Postimi i Fundit: 18-01-2016, 11:36
 3. Ēfare mund te bejme me shume ?
  Nga kitrra 123 ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-12-2012, 18:10
 4. A mund te duash kaq shume??
  Nga alfonci ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 22
  Postimi i Fundit: 17-11-2009, 22:53

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •