Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11
Like Tree2Likes
 • 1 Post By cent
 • 1 Post By kreta flakita

Teme: Dedikim i sinqertė dashurie

 1. #1
  Nobody Is Perfect Avatari i cent
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Ne Hėnė
  Postime
  5,483
  Forca e Rrespektit
  4771

  Default Dedikim i sinqertė dashurie

  Thuhet se dashuria ėshtė njė ndjenjė e natyrshme. Por tashmė nė kohėt globale njerėzit po tregon gjithnjė e mė shumė racionali dhe mė pak emocional.

  Por ka edhe nga ato vajza qė ndjenjat e tyre i shprehin shumė natyrshėm. Ashtu siē u vjen. Ky ėshtė rasti qė dėshmohet nga kjo foto.

  Fotoja e publikuar nė rrjetet sociale tashmė po bėn xhiron e internetit.
  /Shekulli


  Mend ne koke. . .kembet ne toke. . . .zemra ne vend...frike askend

 2. #2
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,675
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  0

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  Me shkon mendja mos ka qen gay ai tipi se sbesoj se femrat ja thojne per keso gjera tip grafiti


 3. #3
  kreta flakita Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,593
  Forca e Rrespektit
  2048

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  po kesaj i them dashuri un :p

  Nicktjeter likes this.
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 4. #4
  Banned
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,675
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  0

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  Citim Origjinale Postuar nga kreta flakita Shfaq Poten
  po kesaj i them dashuri un :p
  Po te ishte me buzekuq do besoja se eshte femer gjithmon mendja kontra me shkon mos kan qen cift meshkujsh qe jan perlare per makinen


 5. #5
  Hakuna Matata! Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Vendodhja
  。◕‿◕。
  Postime
  3,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  5273

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  Te kem une makine edhe i dashuri te ma beje pis keshtu ihaaaaaaaa i bej namin

  Dhe mire qe behen lajme te tilla budalliqe e na perhapen si dashurira te verteta hmmmm

  Chi getta semi al vento farą fiorire il cielo

 6. #6
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  24
  Postime
  5,929
  Forca e Rrespektit
  1836

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  po idiot pse i thote,,apo dashuria :p

  Treat your self like a star!!!

 7. #7
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Postime
  3,129
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  3887

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  LOl ajo duhet kap me shqelma,megjithse kjo makine koti eshte

  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 8. #8
  Nada é por acaso! Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  2,106
  Forca e Rrespektit
  1611

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  Eh cka bon dashnia

  Wherever you stand, be the soul of that place.


 9. #9
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  In a world of my own
  Postime
  4,718
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3468

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  Ahh domethene ēuni po i shpreh dashurine makines se tij

  *~~An eagle uses the storm to reach unimaginable heights...~~*

 10. #10
  Anėtar i ri Avatari i S1lence
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  207
  Forca e Rrespektit
  46

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  Per te tilla femra ka nevoj nje mashkull

 11. #11
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  6,908
  Forca e Rrespektit
  6953

  Default Titulli: Dedikim i sinqertė dashurie

  hahahahahahahah perfundimisht "DASHURIA" eshte "IDIOTEE" ;p
  E rendesishme eshte te duhemi,forma se si e shfaqim eshte totlaisht nje shije individuale e gjithesecilit..
  Ndaj kendshem..!!Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181