Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 6 nga 6

Teme: Arsyet psikologjike qė dikush mund tė bie nė dashuri me ju

 1. #1
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402

  Arsyet psikologjike qė dikush mund tė bie nė dashuri me ju


  Dashuria ėshtė shumė gjėra bashkė – lumturi, rehati, siguri, pėrkushtim dhe miqėsi e mirė.

  Por dashuria nuk ėshtė e lehtė pėr tu gjetur.

  Por si lind dashuria mes dy personave? Mė poshtė janė disa pėrgjigje pėr kėtė, bazuar nė hulumtime psikologjike ndėr vite.

  Madje disa mund tė ju duken si klishe, por ja qė duket se janė tė vertėta dhe qėndrojnė.

  Shihni ato mė poshtė dhe mbani shėnim!

  Nėse bėni tė vėshtirėn/in pėr tu arritur

  Pėrdorimi si duhet i mimikave tė fytyrės

  Nėse ngjani pak me partnerin e kaluar

  Nėse pėrdorni shumė lėvizje tė duarve

  Nėse keni ngjashmėri tė madhe me ta

  Nėse i pėrgjigjeni nevojė sė tyre pėr vėmendje, dhe ata bėjnė tė njėjtėn gjė pėr ju

  Nėse mbani aromė tė mirė

  Nėse kujdeseni pėr ndonjė kafshė shtėpiake

  Nėse dukeni njejtė pėr nga bukuria fizike, ose jeni mė i/e bukur

  Lexo al
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,121
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Top qenka : nese i ngjani ish-it atehere ai mund te bjere ne dashuri me ju.
  Aleeeeeeeeeeeee!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 3. #3
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,661
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Duhet me marr direkt nje kafshe shtepiake se s'kemi gje ne terezi
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #4
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,121
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Duhet me marr direkt nje kafshe shtepiake se s'kemi gje ne terezi
  Mmmm sikur mace
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 5. #5
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,661
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Mmmm sikur mace
  Pastaj mbasi e ke bere ate te bjere ne dashuri me ty, shtohet dhe nje kafshe tjeter ne shpi dhe behen dy
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Nicktjeter liked this post

 6. #6
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,803
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2834
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Duhet me marr direkt nje kafshe shtepiake se s'kemi gje ne terezi
  E mua macja me sjell ters.prej maces me thone jo

  Pse si doni macet ju gocat kshu ?
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •