Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 929

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 24
  • Postime: 306
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 420
  • Shikime: 54,733
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,634
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sondazh Sondazh: 5 tipe flirtesh, ti ēfarė tipi je?

  Started by Love‎, 04-08-2011
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,684
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Meshkujt tradhtojnė pėr seks, femrat pėr dashuri

  Started by Love‎, 14-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 73
  • Shikime: 5,637
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Dashuria e vjetėr nuk ju lė tė qetė

  Started by Ylli-1‎, 22-07-2013
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 749
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Dashuria sipas grupit tė gjakut

  Started by MasteR‎, 30-05-2011
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 5,888
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,246
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Question Test-Ėshtė dashuri apo dėshirė?

  Started by braziljania‎, 09-08-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 4,919
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 1,584
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,927
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Talking 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 23-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 5,002
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Te dua e te dashuroj....

  Started by Bianca SK‎, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 5,393
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,910
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Cool Sa jeni njeri romantik?-test

  Started by braziljania‎, 14-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 2,464
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 3,069
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,698
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cool Pse themi lamtumire...?!!!

  Started by Gjarperesha‎, 10-10-2008
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 6,421
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Miti i virgjerise po zhduket dhe ne Shqiperi .

  Started by Angel_Devil‎, 05-05-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 4,365
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Te dua e te kam xhan....

  Started by Bianca SK‎, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 4,256
  15-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Cool Tradhėtia provokohet...?!!!

  Started by sexy_pussycat_‎, 21-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 4,055
  15-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 610
  12-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Post A do te martoheshit me nje invalid???

  Started by Gjarperesha‎, 14-10-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 109
  • Shikime: 9,243
  12-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •