Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 933

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 26
  • Postime: 320
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA, 23-07-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 424
  • Shikime: 55,519
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,708
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. A i bėn martesa njerėzit mė tė lumtur?

  Started by Jetesa, 1 Ditė mė Parė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 35
  22 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 49
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Shijet e puthjeve...

  Started by NeVertiti, 20-01-2018
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 227
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 3,187
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Lightbulb Si te joshni nje mashkull....

  Started by bora dr, 24-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 12,814
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,870
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ēifti ideal, 15 vjet diferencė

  Started by MasteR, 19-05-2011
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 3,384
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,944
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sondazh Sondazh: 5 tipe flirtesh, ti ēfarė tipi je?

  Started by Love, 04-08-2011
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 1,744
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Meshkujt tradhtojnė pėr seks, femrat pėr dashuri

  Started by Love, 14-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 73
  • Shikime: 5,770
  15-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 771
  08-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Dashuria sipas grupit tė gjakut

  Started by MasteR, 30-05-2011
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 5,944
  05-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,258
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 4,939
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,941
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 5,069
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Te dua e te dashuroj....

  Started by Bianca SK, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 5,620
  02-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,948
  29-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •