Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 929

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 23
  • Postime: 288
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 417
  • Shikime: 54,194
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,607
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 110
  6 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,332
  8 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 613
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 2,752
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Meshkujt pa shpirt, femer qe shtiret

  Started by Gjarperesha‎, 27-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 4,352
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ēfarė kėrkojnė femrat tek meshkujt?

  Started by GLOOM‎, 28-02-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 73
  • Shikime: 4,077
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 188
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Tradhetia .......... e domosdoshme???

  Started by triumfuesja‎, 01-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 3,185
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Veset e partnerit tuaj

  Started by EMANUEL_78‎, 16-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 3,363
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Dashuria apo urrejtja?

  Started by ina@ina@ina‎, 28-10-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 81
  • Shikime: 11,648
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 149
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Dashuria fshihet nė tru, e jo nė zemėr

  Started by Love‎, 26-10-2012
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 1,001
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 760
  30-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,553
  30-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

  Started by Зngjεll‎, 07-07-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 64
  • Shikime: 6,838
  28-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 346
  27-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,033
  27-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Wink Me e bukura ne dashuri.

  Started by Gjarperesha‎, 05-09-2009
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 2,234
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 855
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. A e dėmton egoizmi dashurinė?!

  Started by Renato_‎, 16-07-2009
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,352
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •