Faqja 1 nga 46 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 917

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. Danay,
  2. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 242
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 406
  • Shikime: 52,793
  15-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,489
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ja si tė jemi romantike

  Started by Ylli-1‎, 07-12-2012
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,937
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Pse femrave u nevojitet gjithmonė njė burrė?

  Started by sweetzzinna‎, 05-03-2010
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 76
  • Shikime: 6,131
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pėrse femrat braktisin tė dashurit?

  Started by Love‎, 13-05-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 2,948
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Talking Nga e shikoni njeriun tuaj te zemres?

  Started by Renato_‎, 16-07-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 50
  • Shikime: 3,752
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 2,556
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 94
  • Shikime: 6,969
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Dashuria dhe Largesia

  Started by Ema‎, 19-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 140
  • Shikime: 16,284
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Puthja e pare

  Started by jana80‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 220
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Nje shanc i dyte !

  Started by inushja2‎, 06-08-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 194
  • Shikime: 14,133
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 192
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Tradhėtia, njė nė dy njerėz e bėn

  Started by NeVertiti‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 221
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 158
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Ky ėshtė mashkulli i duhur pėr secilėn femėr

  Started by Danay‎, 29-06-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 368
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Kjo ėshtė mosha mė e mirė pėr martesė

  Started by NeVertiti‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 746
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Te dua e te dashuroj....

  Started by Bianca SK‎, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 4,405
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 56
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Thenie tė zgjuara pėr martesėn

  Started by Зngjεll‎, 12-04-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 6,217
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 84
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 768
  12-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 46 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •