Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 921

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. AnGeLiC,
  2. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 23
  • Postime: 281
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 411
  • Shikime: 53,218
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,538
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ēfarė do i thonit personit te zemrės nė kėto caste?

  Started by Erblinaa‎, 28-02-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 344
  • Shikime: 18,958
  58 Minuta Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Hė taniiii!!! Vendos! (beqarėve)

  Started by NeVertiti‎, 5 Ore me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 16
  5 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ja si ta “pushtoni” dhe mbani mashkullin

  Started by Love‎, 19-07-2011
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 1,717
  20 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ēfarė kėrkojnė femrat tek meshkujt?

  Started by GLOOM‎, 28-02-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 53
  • Shikime: 3,707
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 51
  • Shikime: 1,428
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

  Started by Hermosita‎, 22-07-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 67
  • Shikime: 8,514
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 380
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Kush tradhtojnė mė shumė, meshkujt apo femrat?!

  Started by LeVoyageur‎, 09-05-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 49
  • Shikime: 441
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. A ka tradhtia faza?

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 124
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Keni komunikuar me pas ndarjes?

  Started by Gjarperesha‎, 13-11-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 94
  • Shikime: 5,477
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 111
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Te dua,,kur?

  Started by NeVertiti‎, 10-08-2016
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 246
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,326
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 753
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,155
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 440
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,314
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 485
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 678
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •