Faqja 1 nga 44 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 880

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. Danay,
  2. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 212
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 396
  • Shikime: 51,517
  25-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,395
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 6
  1 Orė Mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Love Has No Labes.

  Started by Nicktjeter‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 337
  7 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Gabimet qe bejne femrat ne takimin e pare.

  Started by prodigious‎, 23-07-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 77
  • Shikime: 7,564
  18 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 59
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 3,162
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 51
  • Shikime: 603
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 1,833
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 532
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ata nuk i ndau as vdekja

  Started by NeVertiti‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 653
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Post Ē'ėshtė pasioni?

  Started by AmorNaldo‎, 20-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 45
  • Shikime: 4,464
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Talking Ēfarė ėshtė Intimiteti?

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 23-07-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 3,176
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 590
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 25
  19-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Pėrse tradhtojmė? Ah sikur ta dinim!

  Started by Jeta‎, 20-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 4,818
  16-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Per kaprico te nje tjetr-e/i

  Started by triumfuesja‎, 31-08-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,653
  15-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,439
  15-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 117
  14-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 113
  05-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 54
  28-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 44 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •