Forum: Chit - Chat

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.

  Moderatoret:

  1. chatoshqip,
  2. AL3XI

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 48
  • Postime: 217
 2. Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.

  Moderatoret:

  1. chatoshqip,
  2. AL3XI

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 244
  • Postime: 1,542
 3. Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria

  Moderatoret:

  1. chatoshqip,
  2. AL3XI

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 208
  • Postime: 997
 4. Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

  Moderatoret:

  1. chatoshqip,
  2. AL3XI

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 19
  • Postime: 91

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi