Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 316

Forum: Bindje idesh lidhur mbi besimin

Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Lexoje para se te postosh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Started by Jeta‎, 26-12-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,502
  26-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Waraka ibn Nawfal - kristiani qe i mesoi Muhametit islamin!

  Started by Lauri‎, 20-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 1,731
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Me 17 shkurt 1600 digjet Giordano Bruno.

  Started by Lauri‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 19
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Kush ishin eremitėt?

  Started by Lauri‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 23
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Turqit shpiken trekendshin..:) Ēka ėshtė trigonemtria?

  Started by Lauri‎, 04-01-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 63
  • Shikime: 10,885
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Perse nuk mund te zhduket feja

  Started by Reaa‎, 12-01-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 264
  12-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ateisti Mark Zuckerberg bėhet me fe

  Started by Arfenilla‎, 01-01-2017
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 136
  04-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Feja ndihmon pėr vetėkontroll

  Started by Arfenilla‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 356
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Festa e Shen Mehillit.

  Started by Lauri‎, 01-10-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 332
  03-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Skllav i kujt je?

  Started by Soulmind‎, 23-09-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 121
  25-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Einstein: Bota, si e shoh unė.

  Started by Lauri‎, 26-06-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 780
  26-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 191
  25-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Ja pse nuk do tė bėhemi katolikė!

  Started by C3nI‎, 24-05-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 283
  24-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 220
  02-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Hoxha, prifti dhe ateisti

  Started by Arfenilla‎, 03-01-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 343
  04-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 746
  03-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Kush tha qe Toka eshte rrumbullaket??

  Started by Lauri‎, 12-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 5,232
  23-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 460
  16-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •