Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 16 nga 16

Teme: Gezuar Pashket

 1. #1
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,471
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983

  Gezuar Pashket

  ... Ju uroj Gezuar Pashket per ju e familjet tuaja .


  20170415_151742-jpg

  ...
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 1 Javė mė Parė ne 14:46.
  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #2
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,626
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Gezuar pashket per te gjithe
  Dashuri e begati ne familje tuaj

  JUST ME..!
  Thanks dangerous, jana80 thanked for this post
  Likes dangerous liked this post

 3. #3
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  30
  Postime
  3,775
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ju uroj gezuar dhe nne vit te mbare...
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.
  Thanks dangerous, jana80 thanked for this post

 4. #4
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  6,426
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3144
  Gezuar Pashket Shqiperi, Gezuar o shqiptare!
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Thanks jana80 thanked for this post

 5. #5
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,561
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Gezuar per shume vjet!


  Thanks jana80 thanked for this post

 6. #6
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  7,760
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  323
  Gezuar Pashket
  Thanks jana80 thanked for this post

 7. #7
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,831
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Gezuar Pashket!
  Paqe e begati ne zemrat tuaja!

  PS;Pse se vendosni tek forumi "pershendetje dhe urime" me mire kete teme ..!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Thanks jana80 thanked for this post

 8. #8
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  22,563
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Gezuar pashket ....krishti u ngjall
  Mua me mjafton heshtja , nje dritare , vemendja jote...
  Se ta themi midis nesh ... ne kujtimet e mia ti je udhetimi nga i cili nuk jam kthyer kurre me ...!
  Thanks jana80 thanked for this post

 9. #9
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,844
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  Gezuar pashket!!
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY
  Thanks jana80 thanked for this post

 10. #10
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,758
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657
  Gezuar pashket!

  img-20170416-wa0010-jpg

 11. #11
  Anėtar i Nderuar Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  26
  Postime
  3,690
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2153
  Gėzuar pashket pėr tė gjithė ju qė festoni.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis
  Thanks jana80 thanked for this post

 12. #12
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Bekime per ju
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks jana80 thanked for this post

 13. #13
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5728
  Gezuar shokeni!
  Keep your heels head, and standards high.
  Thanks jana80 thanked for this post

 14. #14
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,831
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402


  Krishti u ngjall!!!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes jana80 liked this post

 15. #15
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,758
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4657
  20170416_225558-jpg....
  cfar tepruan nga pashket...
  Likes Aver, Nicktjeter liked this post

 16. #16
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,126
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3836
  Gezuar Pashket (edhe pse me vonese).

  Paqe e dashuri ne familjet tuaja.
  I walk slowly, but I never walk backward
  Thanks jana80 thanked for this post

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •