Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 16 nga 16

Teme: Gezuar Pashket

 1. #1
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2052

  Gezuar Pashket

  ... Ju uroj Gezuar Pashket per ju e familjet tuaja .


  20170415_151742-jpg

  ...
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2017 ne 14:46.
  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 2. #2
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,869
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1062
  Gezuar pashket per te gjithe
  Dashuri e begati ne familje tuaj

  JUST ME..!
  Thanks dangerous, jana80 thanked for this post
  Likes dangerous liked this post

 3. #3
  . Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,813
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ju uroj gezuar dhe nne vit te mbare...
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.
  Thanks dangerous, jana80 thanked for this post

 4. #4
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Gezuar Pashket Shqiperi, Gezuar o shqiptare!
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Thanks jana80 thanked for this post

 5. #5
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  30,707
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Gezuar per shume vjet!


  Thanks jana80 thanked for this post

 6. #6
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,640
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Gezuar Pashket
  Thanks jana80 thanked for this post

 7. #7
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Gezuar Pashket!
  Paqe e begati ne zemrat tuaja!

  PS;Pse se vendosni tek forumi "pershendetje dhe urime" me mire kete teme ..!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Thanks jana80 thanked for this post

 8. #8
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,118
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7804
  Gezuar pashket ....krishti u ngjall
  Thanks jana80 thanked for this post

 9. #9
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,698
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2851
  Gezuar pashket!!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs


  🐾
  Thanks jana80 thanked for this post

 10. #10
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,235
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4789
  Gezuar pashket!

  img-20170416-wa0010-jpg

 11. #11
  Anėtar i Nderuar Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  26
  Postime
  3,802
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2155
  Gėzuar pashket pėr tė gjithė ju qė festoni.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis
  Thanks jana80 thanked for this post

 12. #12
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,372
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Bekime per ju
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks jana80 thanked for this post

 13. #13
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,300
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729
  Gezuar shokeni!
  Keep your heels head, and standards high.
  Thanks jana80 thanked for this post

 14. #14
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Krishti u ngjall!!!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes jana80 liked this post

 15. #15
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,235
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4789
  20170416_225558-jpg....
  cfar tepruan nga pashket...
  Likes Aver, Nikita liked this post

 16. #16
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,664
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Gezuar Pashket (edhe pse me vonese).

  Paqe e dashuri ne familjet tuaja.
  I walk slowly, but I never walk backward
  Thanks jana80 thanked for this post

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •