Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 91 nga 91

Teme: Sofra Emigranteve ...

 1. #1
  Daja Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  34
  Postime
  2,680
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  66

  Smile Sofra Emigranteve ...

  Ja edhe nje sofer per tere emigrantet ..


  Ju ftojme tere ne `Sofren e Emigranteve` Ktu jane te mirepritur shqiptaret qe ndodhen kudo ne bote azi afrike europe amerike .. Myslimane e krishtere ...Hani pini si ne shtepi tjuaj ...Shresoj tja kalojme mire bashke ....
  jalle:
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 2. #91
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  32
  Postime
  1,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  290

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Greqi, kasaphana ndaj emigrantėve...
  Nga ReNdEx ne forum Rajoni
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-04-2013, 14:32
 2. Monumenti i dedikuar gjithe emigranteve.
  Nga Angel_Devil ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 23:16
 3. Diskriminimi i emigranteve, kritika Italise
  Nga Hbk ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 18:20
 4. Vota e emigrantėve, njė propozim i papjekur
  Nga WxP ne forum Sondazhe dhe votime
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 02:28
 5. Si mund te arrihet integrimi i emigranteve ne BE?
  Nga Зngjεll ne forum Bashkėatdhetarėt nėpėr botė
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 04:59

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •