Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 91

Teme: Sofra Emigranteve ...

 1. #1
  Daja Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  34
  Postime
  2,680
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  66

  Smile Sofra Emigranteve ...

  Ja edhe nje sofer per tere emigrantet ..


  Ju ftojme tere ne `Sofren e Emigranteve` Ktu jane te mirepritur shqiptaret qe ndodhen kudo ne bote azi afrike europe amerike .. Myslimane e krishtere ...Hani pini si ne shtepi tjuaj ...Shresoj tja kalojme mire bashke ....
  jalle:
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 2. #61
  demton_rende_shendetin Avatari i fight_cllub_al
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  roma
  Mosha
  30
  Postime
  2,073
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  101

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  plasi alkoli sheshit ketej ..... tu qeras me alkol sma mban xhepi .... sju mbetet qefi tu qeras me prodhime vendi juve te emigrimit
  Attached Images Attached Images dhalle_pack-jpg 
  fjalt e mia ma t'kqija jan ma te mira se tuat ma t'mirat....

 3. #62
  Themelues i Forumit Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  33
  Postime
  15,433
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  944

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Citim Origjinale Postuar nga fight_cllub_al Shfaq Poten
  plasi alkoli sheshit ketej ..... tu qeras me alkol sma mban xhepi .... sju mbetet qefi tu qeras me prodhime vendi juve te emigrimit
  hahahahhahahahhahaha LLALLE
  me tfutme na ke qeras
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 4. #63
  demton_rende_shendetin Avatari i fight_cllub_al
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  roma
  Mosha
  30
  Postime
  2,073
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  101

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Citim Origjinale Postuar nga Angel_Devil Shfaq Poten
  hahahahhahahahhahaha LLALLE
  me tfutme na ke qeras
  jo mo pa te futme fare ..... sot fitova ca xhxixha ne bingo .... po ju qeras me kshu
  Attached Images Attached Images cristal-jpg 
  fjalt e mia ma t'kqija jan ma te mira se tuat ma t'mirat....

 5. #64
  Themelues i Forumit Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  33
  Postime
  15,433
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  944

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Citim Origjinale Postuar nga fight_cllub_al Shfaq Poten
  jo mo pa te futme fare ..... sot fitova ca xhxixha ne bingo .... po ju qeras me kshu
  Heu ncnnc ta shtofte zoti plak ,Paske kap mire me duket
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 6. #65
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,362
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072

  Pe: Sofra Emigranteve ...

  Nje red bull desha une...ju rujt zoti
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 7. #66
  Avatari i Labja
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  54
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Mire se ju gjej te dashur emigrant ne sofren qe na bashkon:ciaoo:

 8. #67
  Marakli Krapit Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2457

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  ku na bashkon kjo sofra ne se nuk e di adresen
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 9. #68
  Avatari i Labja
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  54
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  ketu ne forum na bashkon se ska ku te na bashkoj tjeter ku

 10. #69
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,114
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8125

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  O emigrant qa ka me hanger ketej? :merzitje:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 11. #70
  Avatari i Labja
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  54
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  un ju sjell guzhinen italiane nese ju pelqen

 12. #71
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1901

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Pershdnetje sofra e emigrantve ju pershdnes nje her dhe ju uroj nje fillim jave sa me te mbar

  Gjithashtu ju mirpresim sa me shpejt per pushime verore se na jan cpuar xhepat neve ktej
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer
  Likes AlbertPrengzaj liked this post

 13. #72
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,114
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8125

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Citim Origjinale Postuar nga Labja Shfaq Poten
  un ju sjell guzhinen italiane nese ju pelqen
  Jo, moj jo mos na rendo barkun tash se nuk eshte as kohe dreke as mengjesi e as darke Ndonje frut nese ju ka shpetu nga dimri: Molle, portokalle
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #73
  Marakli Krapit Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2457

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  une du rizo alla milanese
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 15. #74
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  145

  Talking Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Mire se ju gjej e mire se rrini.. Prsh from London

  stock-photo-color-photo-glass-whiskey-pack-cigarettes-74212282-jpg
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 16. #75
  Marakli Krapit Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2457

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  emigrante t'marume paska itu
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 17. #76
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  145

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  ufffa kush po parli... ky prej katuneve te italis
  Citim Origjinale Postuar nga QuKu_Tu_TjErR_lEsH Shfaq Poten
  emigrante t'marume paska itu
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 18. #77
  Marakli Krapit Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2457

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Vampire a ke hanger naj krah pulet se kto hani ju ne Uk
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 19. #78
  angels walk among us Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,539
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3565

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  mirembremani a ka ndonje anetar qe jeton ne bullgari ?

 20. #79
  Mysterious_Girl Avatari i SELSAJ
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Vendodhja
  Ne hapat e tij
  Postime
  199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  19

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  ja tju pershes dhe un njihere juve meqe dhe un hy ne kte rang ...emigrante dhe un
  Nuk mė intereson tė jem "dikush" qė do tė lerė "shenjė" nė histori, unė nuk dua tė ndjehem superiore ndaj askujt. Unė i dua marrėdhėniet me njerėzit, veēanėrisht me ata qė kam pėrzemėr, dhe do tė veprojė gjithmonė duke bėrė mė tė mirėn pėr ta, si pėr tė mos i dėmtuar ashtu edhe pėr tė mos i larguar, por nė qoftė se ata duan ta bėjnė gjithsesi kėtė gjė , nuk do t'i ndalojė.

 21. #80
  Anėtar i Respektuar Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  330

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Mirmbrema Te gjith emigranteve kudo qe ndodhen.
  [B][I][SIZE=2][COLOR="#0000FF"]Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

 22. #81
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1901

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Mirmbrma Sofra ka ndo nje emigrant ne itali ktej
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 23. #82
  Anėtar i Respektuar Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  330

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  ReNdEx Pse ne itali rrin ti re? Mos pyt per emigrantet se jan ne mendime nga kriza
  [B][I][SIZE=2][COLOR="#0000FF"]Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

 24. #83
  Avatari i ElsaVl
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Vendodhja
  Ne zemren e tij
  Postime
  88
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  25

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  O vlonjat ata emigrantet nga italia po kerkoj edhe un di gje ti nga kan perfunduare :p
  Nuk jemi padron te kohes.......... por jemi padron ti japim asaj nje kuptim.......

 25. #84
  Anėtar i Respektuar Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  330

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Pershendetje, Kot qe pyes se e di qe nuk ka shijakse ktu, ndoshta del ndonjera me origjin
  [B][I][SIZE=2][COLOR="#0000FF"]Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

 26. #85
  Anėtar i Nderuar Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,140
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  634

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Me qene qe sofra qenka per Emigrant degjoni radio Emigrantin ku muzika shqip na bashkon

  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 27. #86
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,196
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Nje pershendetje per te gjith emigrantet kudo qe ndodhen...

  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================
  Likes Element liked this post

 28. #87
  Anėtar i Respektuar Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,280
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  926

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  Lloj lloj komentesh lexova ketu edhe asnjeri nuk kish vendosur ndonje video,keshtu qe po vendos une nje video me pamje nga Shqiperia.


  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.
  Likes Nikita liked this post

 29. #88
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,196
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497

  Titulli: Sofra Emigranteve ...

  A ka ndonje emigrante qe ofrohet vullnetare per Yzmetllik?? e kam te nevojshme,,
  Nr tel: e keni ne redaksine e forumit, vetem emigrante serjoze qe duan burre

  me dashuri Zoteria 52
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 30. #89
  Anėtar i Respektuar Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,280
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  926

  Titulli: Sofra Emigranteve ...


  Heren e fundit u redaktua nga Jonio; 19-05-2014 ne 17:12.
  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.

 31. #90
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  32
  Postime
  1,232
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  290

Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Greqi, kasaphana ndaj emigrantėve...
  Nga ReNdEx ne forum Rajoni
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-04-2013, 14:32
 2. Monumenti i dedikuar gjithe emigranteve.
  Nga Angel_Devil ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 23:16
 3. Diskriminimi i emigranteve, kritika Italise
  Nga Hbk ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 18:20
 4. Vota e emigrantėve, njė propozim i papjekur
  Nga WxP ne forum Sondazhe dhe votime
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 02:28
 5. Si mund te arrihet integrimi i emigranteve ne BE?
  Nga Зngjεll ne forum Bashkėatdhetarėt nėpėr botė
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 04:59

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •