Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 28 nga 28

Teme: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,512
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

  Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Mire se vini ne temen per bashkeatdhetaret tane,nga Maqedonia,Ulqini dhe me gjere.
  Ketu jini te mireseardhur,me pershendetje,informacione,diskutime e bashkebisedime.


  PS:Legjenda ja dhe tema te cilen ju kerkoni te jete e hapur.
  Kalofshi mire!!
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 19-10-2015 ne 12:04.

 2. #2
  Warrior Princess Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,799
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3982

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Mire se ju gjeta...Ju pershendes nga zemra e Ilirides...  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 3. #3
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  ju faleminderi shum stafi i respektuar pranove kerkese tim

 4. #4
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!


 5. #5
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  legjend na sjell foto me madhesi me te madhe mor legjend trimi  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes jana80 liked this post

 6. #6
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  legjend na sjell foto me madhesi me te madhe mor legjend trimi  E pamundur te gjendet foto e ndonje qyteti te banuar me shqiptar dhe te mos kete ndonje mbindertim ne banesa kolektive. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes jana80 liked this post

 7. #7
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  E pamundur te gjendet foto e ndonje qyteti te banuar me shqiptar dhe te mos kete ndonje mbindertim ne banesa kolektive. Lol
  Aaaa tlutem nE cdo her kemi qen te bashkuar kolektivishte prandaj ps. kjo tetova njIhet edhe sikur vend i helmit ...ndoshta legjenda se eshte nga atje do na sjell infoo me shum
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 8. #8
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Aaaa tlutem nE cdo her kemi qen te bashkuar kolektivishte prandaj ps. kjo tetova njIhet edhe sikur vend i helmit ...ndoshta legjenda se eshte nga atje do na sjell infoo me shum
  Na qejfin ja bom legjendes dhe ja hapem temen, tash presim nga ai foto dhe info :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 9. #9
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Na qejfin ja bom legjendes dhe ja hapem temen, tash presim nga ai foto dhe info :p
  po sigurisht dhe mi jap pak hapsir edhe ne chat ! si vlla i legjendes si moter si staf per ket pun edhe jemi
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes jana80 liked this post

 10. #10
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  po sigurisht dhe mi jap pak hapsir edhe ne chat ! si vlla i legjendes si moter si staf per ket pun edhe jemi
  moter chat mundesi ke 10 min falminiderit

  Lol
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes Arfenilla, jana80 liked this post

 11. #11
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  ju faleminderit shum nga zemra mikpritje vllazerore jam gatshem qfar deshiron ju une jam ketu

 12. #12
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  mire mbrema ne ne forum shqiptare ne maqedoni

 13. #13
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  mire mbrema ne ne forum shqiptare ne maqedoni

  Pershendetje legjend si e kalove sot ca thot tetova?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 14. #14
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten

  Pershendetje legjend si e kalove sot ca thot tetova?
  tetova mire esht po behet gat per takim madhshtore

 15. #15
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  tetova mire esht po behet gat per takim madhshtore

  Cfar takimi ?na sjell info me shum se edhe tetova eshte pjese shqiptare o legjend
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 16. #16
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat

 17. #17
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!


 18. #18
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat
  Vertet qenka pjese e nenes shqiperi o sa mir me ken shqiptar o hejjjj ( jo nuk pranoj chat)


  p.s legjend na sjell info se me duket eshte mbajt ni protest kunder ndotjes se ajrit ne tetov?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #19
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Vertet qenka pjese e nenes shqiperi o sa mir me ken shqiptar o hejjjj ( jo nuk pranoj chat)


  p.s legjend na sjell info se me duket eshte mbajt ni protest kunder ndotjes se ajrit ne tetov?
  duhet te kesh debat mirfill mes meje e teje
  Likes Arfenilla liked this post

 20. #20
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,889
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1172

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  O legjendo mos hy ne territorin e huaj !
  87654321
  Likes jana80 liked this post

 21. #21
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  O legjendo mos hy ne territorin e huaj !
  te cili territor mendon edhe ne i takojme nenes shqiperi

 22. #22
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!


 23. #23
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!


 24. #24
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!


 25. #25
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!


 26. #26
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Tetova esht ni qytet e mire njihet ne shum sfera

 27. #27
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,269
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87
  pershendetje nga tetova ju ftoj per kafe
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 28. #28
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,324
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4789
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat
  hahahaha e bukur kjo ... hahaha

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •