Dislikes Dislikes:  0
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 125 nga 125

Teme: Shqiptar ne Afriken Lindore?

 1. #1
  wish me well... Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1097

  Shqiptar ne Afriken Lindore?

  o sivje o tyja sebho i nyabo...

  A mendoni se nje dite mund te jeni ketu dhe do tju quajn muzungu ose bazungu?

  nqs dikujt si mua i ka rene rruga ketej , le te behet i gjall dhe te pim nje birr kilimanjaro .
  Thanks Endrra thanked for this post
  Likes Malsi liked this post

 2. #121
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,022
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8082

  Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Ka burr m letra andej nga afrika ?
  Jo mi qar letrash

  qe do nonje me heshte ne krah edhe ka
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #122
  VIP Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,606
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816

  Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Zhigo vij une ne vend te didit ....pervec buletes dua edhe ca diamante , se andej jane vu vu...
  Kam pa ca foto plazhesh qe hej hej....afrikanet shkojne ne plazh Zhan zhak?

 4. #123
  wish me well... Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1097
  si iken koha,,,

  prap ktu un! Kujtoj mujt e mjoltit...tre gisht qe, tani vec m... kshu ti Kitrra bosi punet ketej. Po i mesove gjuhen zene se i ke pi longun. Po marim doktorature per shkenca t’egra q;

  mngeli marak se si gjeta nji per letra Jetes, por qe do e vej si kusht tashi e tutje.

  @Moni , ne koh jam ala per fotot? Haaaa

 5. #124
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,610
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5065
  Zhig, kur te kalosh ketej pas ca vitesh tjera, na trego per keto shkencat.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 6. #125
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,903
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Ju te 3 ngelet vendnumero. (Gjezdisni pra shtetet me radhe )
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •