Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 90

Forum: Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

 1. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 143
  • Shikime: 14,691
  13-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

  Started by Hostel‎, 18-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 149
  • Shikime: 15,909
  13-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 1,973
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. I refuzohet nderrimi i emrit

  Started by Lauri‎, 05-07-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 1,231
  16-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Started by ZHIGO‎, 08-07-2015
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 121
  • Shikime: 7,034
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Shqiptare te famshem neper bote!

  Started by Marla‎, 19-05-2016
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 543
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 448
  18-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Nje Dashuri!

  Started by Iron_Leon‎, 11-03-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,795
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 2,919
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Studentet shqiptare prostituta nė Amsterdam (Video)

  Started by Ylli-1‎, 10-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 3,723
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Question Bashkimi Kombtar.

  Started by iLirjam‎, 17-06-2010
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 2,002
  08-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,912
  03-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Shqiptaret ne angli (UK)??

  Started by con_uk‎, 21-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 6,438
  14-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 427
  15-10-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Smile Sofra Emigranteve ...

  Started by El'Mejor‎, 12-10-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 88
  • Shikime: 9,254
  19-05-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. "Shqipėria e vogėl" e Michigan-it

  Started by Sweetie‎, 24-12-2013
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 18,583
  15-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Smile Vendi ku jetoni,me foto!

  Started by bledikorcari‎, 21-08-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 114
  • Shikime: 21,240
  19-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Miss Suisse Romande – shqiptare

  Started by Ylli-1‎, 04-12-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 826
  08-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 979
  20-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Qeraja dhe blerja e shtėpisė..

  Started by Love‎, 24-10-2013
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,447
  02-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 680
  22-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Nuk do tė jetonin kurrė nė Kosovė

  Started by Ylli-1‎, 19-08-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,286
  02-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •