Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 90

Forum: Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

 1. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 143
  • Shikime: 14,684
  13-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

  Started by Hostel‎, 18-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 149
  • Shikime: 15,898
  13-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 1,933
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. I refuzohet nderrimi i emrit

  Started by Lauri‎, 05-07-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 1,214
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Started by ZHIGO‎, 08-07-2015
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 121
  • Shikime: 6,996
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Shqiptare te famshem neper bote!

  Started by Marla‎, 19-05-2016
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 502
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 446
  18-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Nje Dashuri!

  Started by Iron_Leon‎, 11-03-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,790
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 2,919
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Studentet shqiptare prostituta nė Amsterdam (Video)

  Started by Ylli-1‎, 10-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 3,713
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Question Bashkimi Kombtar.

  Started by iLirjam‎, 17-06-2010
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,998
  08-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,912
  03-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Shqiptaret ne angli (UK)??

  Started by con_uk‎, 21-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 6,423
  14-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 426
  15-10-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Smile Sofra Emigranteve ...

  Started by El'Mejor‎, 12-10-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 88
  • Shikime: 9,243
  19-05-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. "Shqipėria e vogėl" e Michigan-it

  Started by Sweetie‎, 24-12-2013
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 18,581
  15-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Smile Vendi ku jetoni,me foto!

  Started by bledikorcari‎, 21-08-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 114
  • Shikime: 21,212
  19-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Miss Suisse Romande – shqiptare

  Started by Ylli-1‎, 04-12-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 825
  08-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 978
  20-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Qeraja dhe blerja e shtėpisė..

  Started by Love‎, 24-10-2013
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,428
  02-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 679
  22-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Nuk do tė jetonin kurrė nė Kosovė

  Started by Ylli-1‎, 19-08-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,283
  02-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •