Duke shfaqur rezultatet 1 nga 18 e 18

Temė: Mė thuaj ē’shenjė ka tė tė them si ėshtė nė shtrat

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i triumfuesja
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  in my world
  Postime
  2,173
  Rrespekti
  89

  Gabim Mė thuaj ē’shenjė ka tė tė them si ėshtė nė shtrat

  Nėse doni tė mėsoni sesi tė krijoni atmosferėn e duhur nė ato momentet intime kur jeni vetėm me tė, atėherė besojuni kėshillave tė yjeve.
  Ēfarė vlerėson mashkulli i shenjės sė Dashit? Si mund tė joshėsh dikė qė i pėrket shenjės sė Binjakėve? Po Peshqit, e dini si mund t’i bėni pėr vete? Joooo?! Atėherė besojuni kėshillave tė mėposhtme, tė sugjeruara nga yjet.

  Erotizmi i shenjės sė Dashit
  Meshkujt e shenjės sė Dashit janė gati pėr “sulm” dhe nuk kanė shumė nevojė pėr t’i ndezur seksualisht. Dėshira e vetme e tyre ėshtė: t’i dhurojnė sa mė shumė kėnaqėsi femrės sė tyre. Por, nėse nuk e arrijnė kėtė gjė, atėherė egoja e tyre mashkullore ėshtė goditur rėndė. Meshkujt e kėsaj shenje mund tė pėrshtateten duke huazuar paralojėn e zgjatur, ledhatimet dhe fjalėt e ėmbla pėr ta kėnaqur sa mė shumė femrėn e tyre.
  Nuk duhet harruar qė meshkujt e shenjės sė Dashit preferojnė seksin e shpejtė, por anasjelltas, nuk pėlqejnė femrat qė jepen shpejt. Dashurojnė rrezikun, prandaj pėr ta, sfida paraqet njė aventurė. Kjo ėshtė arsyeja pėrse pėlqejnė femrat “e ēmendura” dhe sidomos nėse kanė trupa sportivė. Por, nė trupin e tonifikuar mirė tė femrės, ata kėrkojnė edhe disa zona tejet feminile, sepse ata duan tė dhurojnė pėrkėdhelje tė buta nė kėto zona.
  Josheni me fantazi dhe trasgresion, pa harruar tė brendshmet seksi.

  Erotizmi i shenjės sė Demit

  Mashkulli i kėsaj shenje ėshtė tradicional, duke pėrfshirė edhe dėshirat e tij seksuale. Vendi i preferuar pėr tė bėrė dashuri ėshtė njė krevat i madh dhe i fortė, por me jastėkė tė butė dhe njė kuvertė tė ngrohtė.
  Kujdes! Nuk duhet ta shpėrqendroni nė asnjė mėnyrė gjatė aktit, pėrndryshe rrezikoni tė pėrballeni me egėrsinė e vėrtetė tė njė demi. Nėse e ndėrprisni, do t’ju duhet ta filloni gjithēka nga e para pėr tė krijuar atmosferėn e duhur.
  Nė fantazitė erotike, meshkujt e Demit kėnaqėsinė seksuale e lidhin me kėnaqėsinė e tė shijuarit tė ushqimeve tė mira.
  Femra ideale ėshtė pasionante, pragmatike dhe qė di mirė se ēfarė bėn. Fantazitė e tij erotike ndizen nga imazhi i njė gruaje qė lėpin njė akullore, kafshon njė banane apo pėrtyp me ėndje luleshtrydhe.
  Josheni, duke i gatuar njė darkė tė shijshme dhe, mė pas... drejt kėnaqėsive tė shtratit...

  Erotizmi i shenjės sė Binjakėve

  Aventurėn perfekte seksuale meshkujt e kėsaj shenje e imagjinojnė kur zbulojnė njė femėr misterioze nė njė grup tė saponjohur njerėzish.
  Vendi i preferuar pėr tė bėrė seks ėshtė njė dhomė luksoze hoteli, nė njė shtrat tė madh me mbulesa tė pambukta, duke pirė shampanjė e duke krijuar temperaturėn e duhur seksuale.
  Mashkulli i shenjės sė Binjakėve ėshtė gati pėr ēdo lloj aventure seksuale me njė femėr qė i nxit fantazinė. Femra ideale pėr tė duhet tė ketė njė pamje elegante, pa komplekse dhe tė dijė tė flasė bukur.
  Josheni me njė koktej tė pėrbėrė nga fantazia, eleganca, zgjuarsia - pa harruar tė shtoni pak luks - dhe ai ka pėr tė lėnė kokėn pas jush.

  Erotizmi i shenjės sė Gaforres
  Meshkujt e shenjės sė Gaforres gjatė aktit seksual nxiten shumė nga fantazitė erotike. Kreativiteti i tyre manisfestohet nė mėnyrė spontane nėse gjejnė njė partnere qė ka tė njėjtin sens pėr “lojėra” gjatė aktit seksual.
  Atmosfera e duhur pėr ta ėshtė njė ambient i ndriēuar dobėt. Nėse nuk gjejnė kėtė atmosferė romantike, atėherė preferojnė seksin nė vende tė hapura, tė shkretuara dhe mundėsisht pranė vendeve bregdetare.
  Meshkujt e lindur nėn shenjėn e Gaforres nuk ēmenden dhe aq pas trupave krejtėsisht tė zhveshur sesa pas pjesėve tė veēanta, qė duken nga rrobat e laguara.
  Femra ideale duhet tė rrezatojė feminilitet, tė ketė gjoks tė madh e tė jetė njė femėr qė pėlqen tė pėrkėdhelė dhe tė dhurojė puthje.
  Josheni me njė parfum tė veēantė dhe njė palė tė brendshme seksi, qė zbulohen “pa dashje” nga dekoltetė e hapura apo pantallonat me bel tė shkurtėr.


  Erotizmi i shenjės sė Luanit

  Meshkujt e kėsaj shenje pėlqejnė pjesėt misterioze tė njė gruaje. Madje, nė fantazitė e tyre erotike, imagjinojnė njė grua me fytyre tė mbuluar, e cila nuk flet asnjė fjalė, por vetėm e pėrkėdhel dhe e puth me pasion.
  Meshkujt e Luanit nuk e kanė problem tė dominojnė nė shtrat. Por, nė tė njėjtėn kohė, i pėlqen edhe tė dominohet nga partnerja dhe tė luajė rolin e “luanit dembel”, qė pėlqen ta pėrkėdhelin, ta mbulojnė me puthje dhe tė jetė nė qendėr tė vėmendjes, si njė mbret i vėrtetė. Meshkujt e kėsaj shenje shpeshherė fantazojnė tė kenė eksperienca seksuale me dy partnere njėkohėsisht.
  Femra ideale pėr Luanin duhet t’i ketė flokėt e gjatė dhe tė ērregullt, gjoksin e fortė dhe tė tonifikuar. Mund ta joshni, duke qenė tė gatshme tė eksperimentoni gjatė aktit seksual dhe njėkohėsisht duke e pėrkėdhelur me ėmbėlsi dhe butėsi.

  Erotizmi i shenjės sė Virgjėreshės
  Meshkujt e shenjės sė Virgjėreshės nuk humbasin shumė kohė me paralojėn. U pėlqen tė zhvishen shpejt dhe po aq shpejt duan ta shohin tė zhveshur trupin e partneres. Por mos harroni qė trupi duhet tė jetė i larė, i parfumosur mirė. Duhet tė jeni tė kujdesshme deri nė detajet mė tė imta.
  Meshkujve tė shenjės sė Virgjėreshės u pėlqen tė jenė tė qetė pėr tė “studiuar” trupin e partneres, sidomos pikat mė tė ndjeshme tė saj, nė mėnyrė qė pastaj tė dinė tė dhurojnė kėnaqėsinė mė tė madhe. Mė pas, u pėlqen tė mbyllin sytė, ndėrkohė qė duhet tė jetė partnerja qė duhet t’u dhurojė kėnaqėsi atyre, nėpėrmjet “marifeteve” me duar dhe gjuhė.
  Femra ideale ėshtė e hajthme, me gjoks tė vogėl dhe tė pasme tė tonifikuara mirė.
  Josheni duke e ftuar nė njė dhomė tė pastėr, tė parfumuar mirė, me drita tė zbehta dhe duke i dhuruar njė masazh sensual.

  Erotizmi i shenjės sė Peshores

  Meshkujt e kėsaj shenje pėlqejnė femrat e egra e qė duan tė argėtohen nė shtrat. Zakonisht bien nė dashuri me femra shumė tė bukura. Por, nėse zbulojnė se partnerja e tyre nuk ėshtė aq inteligjente sa e kishin menduar, atėherė largohen njėherė e pėrgjithmonė. Meshkujt e Peshores vlerėsojnė femrat e rafinuara, qė kujdesen deri nė detaje. Tėrhiqen nga femrat qė veshin tė brendshme dhe aksesorė seksi. Ka shumė prej tyre qė pėlqejnė masazhet dhe kėrkojnė qė tė jetė femra ajo qė drejton “lojėn” sipas dėshirave tė saj.
  Femra ideale ėshtė shumė e bukur, me forma tė rrumbullakosura, e rafinuar dhe e kujdesshme ndaj pamjes sė jashtme.
  Josheni nėpėrmjet njė debati inteligjent, por mos harroni edhe tė brendshmet seksi e qė nxisin fantazinė.


  Erotizmi i shenjės sė Akrepit
  Sensualiteti ėshtė njė veēori e dallueshme pėr meshkujt e kėsaj shenje. Ėshtė pak e vėshtirė tė joshėsh meshkujt e Akrepit, sepse fantazia e tyre erotike ėshtė tejet e rafinuar dhe asgjė nuk pėrbėn ēudi pėr ta. Kjo shenjė ėshtė ndėr tė paktat qė nuk pėlqejnė seksin oral. Nuk ėshtė se janė kundėr, por nuk besojnė se nėpėrmjet tij mund tė arrihet njė kėnaqėsi mė e madhe seksuale.
  Meshkujt e shenjės sė Akrepit kanė njė vetėkontroll pėr t’u pasur zili, por kur bie fjala pėr seksin, ata bėjnė njė pėrjashtim. Kjo do tė thotė qė nuk duan t’ia dinė shumė as pėr vendin e as pėr orėn, nėse janė tė papėrshtatshme.
  Femra ideale ėshtė pasionante, qė ruan disa sekrete pėr vete.
  Nėse kėrkoni tė joshni njė mashkull tė shenjės sė Akrepit, shtiruni sikur nuk ju intereson dhe shikojeni vėngėr e me ligėsi. Vetėm kėshtu do ta bėni qė tė lėrė kokėn pas jush.


  Erotizmi i shenjės sė Shigjetarit
  Meshkujt qė i pėrkasin shenjės sė Shigjetarit nuk kanė nevojė pėr teknika tė veēanta joshjeje, sepse janė vetė femrat qė bien shumė lehtė nė dashuri me ta. Prandaj, mashkulli i Shigjetarit ėshtė nė kėrkim tė njė femre qė “dorėzohet” me dėshirėn e saj, teksa ai e provokon me fjalė dhe gjeste tė thjeshta.
  Tė lindurit e kėsaj shenje pėrjetojnė shumė orgazma, por nuk e kanė problem nėse partnerja nuk ka tė njėjtat kėrkesa si ai. Megjithatė, ndihen tė bezdisur nga femrat qė nuk arrijnė nė orgazmė.
  Femra ideale nuk ka karakteristika tė veēanta fizikė, por duhet tė ketė patjetėr sensin e humorit dhe tė aventurės, si dhe tė jetė e qejfit dhe optimiste.
  Meshkujt e Shigjetarit mund tė joshen gjatė njė mbrėmjeje tė gėzueshme. Hidhni ndonjė batutė pikante, por jo fort tė hidhėt... dhe brenda 15 minutash tė kėsaj “beteje erotike” do tė kurorėzoheni me njė orgazmė qė nuk ka tė paguar.


  Erotizmi i shenjės sė Bricjapit
  Meshkujt qė i pėrkasin shenjės sė Bricjapit arrijnė kėnaqėsinė nė lidhjet sentimentale mė mė vonė se shenjat e tjera. Ata bėhen mė joshės me kalimin e viteve, duke kultivuar edhe njė autoritet mė tė madh.
  Meshkujve tė shenjės sė Bricjapit iu pėlqen tė bėjnė dashuri dhe mėsojnė shumė shpejt si t’i falin kėnaqėsi njė femre. Por nuk joshen dhe aq lehtė dhe pėr ta njė trup i zhveshur nuk arrin t’i nxisė seksualisht.
  Pėr tė gjetur pikat e tyre tė dobėta, ėshtė shumė mė e vėshtirė nga ē’duket. Por, pėr femrat qė ia arrijnė kėtij qėllimi, ia vlen gjithė mundimi, sepse ato do tė shpėrblehen me kėnaqėsi tė pafundme.
  Fizikisht u pėlqejnė femrat nė formėn e “dardhės”, me vithe tė bollshme, por e hajthme nė pjesėn e sipėrme tė trupit. Ajo duhet tė jetė e kujdesshme nė pėrzgjedhjen e tė brendshmeve dhe tė jetė gjithmonė e trukuar.
  Josheni nė njė dhomė tė ngrohtė, me njė shtrat tė bollshėm, duke degustuar dy gota verė sė bashku.  Erotizmi i shenjės sė Ujorit
  Meshkujt e shenjės sė Ujorit pėlqejnė temperaturat e nxehta dhe, kur bie fjala pėr seks, imagjinata e tij e ēon nė plazhet ekzotike a nė njė dhomė hoteli tė ngrohur mirė. Nėse klima ėshtė e akullt, atėherė meshkujt e Ujorit do tė jenė tė ftohtė edhe gjatė aktit.
  Tė lindurit e kėsaj shenje kanė njė vetėvlerėsim tė madh pėr aftėsitė e tyre seksuale. Ata pėlqejnė tė flirtojnė, por rrallėherė i konkretizojnė nė lidhje fizike. Janė tipa sportivė, prandaj janė nė gjendje tė dhurojnė njė natė tė tėrė pasioni, por vetėm nėse ėshtė ndezur shkėndija e dashurisė.
  Femra e tyre ideale duhet ta vlerėsojė seksin e ngadaltė, duke i paraprirė me njė paralojė delikate. Gjithashtu, ata vlerėsojnė shumė edhe komplimentet e shpeshta. Ndėrsa tė brendshmet seksi dhe truku janė detaje qė nuk i kushtojnė shumė rėndėsi.
  Josheni me delikatesė, pa u treguar shumė agresive. Prisni momentin e duhur dhe mbulojeni me komplimente.

  Erotizmi i shenjės sė Peshqve
  Ėshtė vėshtirė tė kėnaqėsh meshkujt e shenjės sė Peshqve, sepse ata kanė njė natyrė tė dyfishtė, qė i bėn tė paparashikueshėm. Tė lindurit e kėsaj shenje pėlqejnė muzikėn, sepse ajo i nxit tė reagojnė nė mėnyrė sensuale. Iu pėlqen ta arrijnė orgazmėn sipas ritmit tė muzikės.
  Nėse kėrkoni tė arrini kėnaqėsi seksuale, ėshtė shumė e rėndėsishme qė nė sfond tė vini pak muzikė, por jo shumė romantike. Mė pas, ata do tė dinė t’i dhurojnė njė femre kėnaqėsinė mė tė madhe.
  Femra ideale duhet tė ketė shumė fantazi dhe tė dijė tė marrė iniciativėn nė momentin e duhur, qė do tė thotė se nė seks duhet ta drejtojė ajo lojėn.
  Josheni me feminilitetin tuaj, qė duhet tė rrezatojė edhe nė pėrzgjedhjen e rrobave e sidomos tė tė brendshmeve. Pėrdorni pak truk pėr tė theksuar sharmin tuaj.  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 2. #2
  RossoNero Avatari i T-Ghost
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Korca
  Postime
  205
  Rrespekti
  56

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zhgenjyy Shiko postimin
  atėherė besojuni kėshillave tė yjeve.
  Me mire mos u besoni yjeve se po ju genjejne :gallate:

  Inter - La coppa dei campioni e un sogno per voi coglioni

 3. #3
  GoC TiR0né Avatari i Adrenalina
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  1,565
  Rrespekti
  73

  Gabim

  Do ishte me kollaj ti provoje vete


 4. #4
  VIP Avatari i agrodolce
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  N'tarushes .. do vish dhe ti ?
  Postime
  1,367
  Rrespekti
  80

  Gabim

  Spaska kokrren e lidhjes me shenjen time


 5. #5
  Anėtar Aktiv
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  558
  Rrespekti
  59

  Gabim

  E si Na qenka kjo femra ne formen e "dardhes" a din dikush te me tregoje, se mos jam duke e kuptu gabimisht?!

  Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Aurora : 27-07-08 nė 22:26

 6. #6
  VIP Avatari i Nostra_22
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Loading...
  Mosha
  32
  Postime
  3,428
  Rrespekti
  105

  Gabim

  Kot kot por ndo1here rastis plot.

  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 7. #7
  Vogėlushe Avatari i Elushe
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  4,354
  Rrespekti
  5720

  Gabim

  Po per gocat ku jane fjalet e yjeve???

  C'bote e padrejte


 8. #8
  So EmoTionaL Avatari i Lolita25
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  L'arc-En-CieL!
  Postime
  838
  Rrespekti
  71

  Gabim

  Paskam harruar ta pyes se c'shenj esht ne horoskop

  Peace.L♥ve.Hope.Trust. Believe. ★☆••٠·˙ :col:

 9. #9
  Anėtar Aktiv
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  558
  Rrespekti
  59

  Gabim

  E he de Elushe , ate e mendova dhe une, vetem nje rreshte per femra e te teren per meshkuj!


 10. #10
  Vogėlushe Avatari i Elushe
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  4,354
  Rrespekti
  5720

  Gabim

  Bote e padrejte


 11. #11
  Anėtar i Respektuar Avatari i triumfuesja
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  in my world
  Postime
  2,173
  Rrespekti
  89

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
  Bote e padrejte
  Ka vetem meshkuj egoiste dhe femra naive .........pak a shume bote e padrejte i bie...  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 12. #12
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  36
  Postime
  13,659
  Rrespekti
  5718

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zhgenjyy Shiko postimin
  Erotizmi i shenjės sė Peshores
  Meshkujt e kėsaj shenje pėlqejnė femrat e egra e qė duan tė argėtohen nė shtrat. Zakonisht bien nė dashuri me femra shumė tė bukura. Por, nėse zbulojnė se partnerja e tyre nuk ėshtė aq inteligjente sa e kishin menduar, atėherė largohen njėherė e pėrgjithmonė. Meshkujt e Peshores vlerėsojnė femrat e rafinuara, qė kujdesen deri nė detaje. Tėrhiqen nga femrat qė veshin tė brendshme dhe aksesorė seksi. Ka shumė prej tyre qė pėlqejnė masazhet dhe kėrkojnė qė tė jetė femra ajo qė drejton “lojėn” sipas dėshirave tė saj.
  Femra ideale ėshtė shumė e bukur, me forma tė rrumbullakosura, e rafinuar dhe e kujdesshme ndaj pamjes sė jashtme.
  Josheni nėpėrmjet njė debati inteligjent, por mos harroni edhe tė brendshmet seksi e qė nxisin fantazinė.
  Jo rastesisht peshoren e mbaje me vete une :kercim::kercim: por edhe keto te brendshmet si harroj kurre

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #13
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,406
  Blog Entries
  1
  Rrespekti
  710

  Gabim

  Erotizmi i shenjės sė Akrepit
  Sensualiteti ėshtė njė veēori e dallueshme pėr meshkujt e kėsaj shenje. Ėshtė pak e vėshtirė tė joshėsh meshkujt e Akrepit, sepse fantazia e tyre erotike ėshtė tejet e rafinuar dhe asgjė nuk pėrbėn ēudi pėr ta. Kjo shenjė ėshtė ndėr tė paktat qė nuk pėlqejnė seksin oral. Nuk ėshtė se janė kundėr, por nuk besojnė se nėpėrmjet tij mund tė arrihet njė kėnaqėsi mė e madhe seksuale.
  Meshkujt e shenjės sė Akrepit kanė njė vetėkontroll pėr t’u pasur zili, por kur bie fjala pėr seksin, ata bėjnė njė pėrjashtim. Kjo do tė thotė qė nuk duan t’ia dinė shumė as pėr vendin e as pėr orėn, nėse janė tė papėrshtatshme.
  Femra ideale ėshtė pasionante, qė ruan disa sekrete pėr vete.
  Nėse kėrkoni tė joshni njė mashkull tė shenjės sė Akrepit, shtiruni sikur nuk ju intereson dhe shikojeni vėngėr e me ligėsi. Vetėm kėshtu do ta bėni qė tė lėrė kokėn pas jush.


  Si nuk gabuan nje here per kete akrepin ...mendjen vetem ashtu e paskan keta

  vetem nje pike kan gabuar...spo e them cilen

  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 14. #14
  Anėtar i ri Avatari i kapetani79
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ne boten time
  Postime
  190
  Rrespekti
  56

  Gabim

  persa i perket shenjes se akrepit jane tipa mjaft enigmatike dhe satirike

  nese nuk me njeh mos me paragjyko

 15. #15
  Anėtar i Nderuar
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  2,508
  Rrespekti
  78

  Gabim

  :::

  :kercim::kercim::kercim::kercim::kercim:


 16. #16
  3R1
  3R1 nuk ėshtė nė linjė
  rremujaxhije:P Avatari i 3R1
  Anėtarėsuar
  Oct 2008
  Vendndodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,029
  Rrespekti
  115

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zhgenjyy Shiko postimin
  Nėse doni tė mėsoni sesi tė krijoni atmosferėn e duhur nė ato momentet intime kur jeni vetėm me tė, atėherė besojuni kėshillave tė yjeve.
  Ēfarė vlerėson mashkulli i shenjės sė Dashit? Si mund tė joshėsh dikė qė i pėrket shenjės sė Binjakėve? Po Peshqit, e dini si mund t’i bėni pėr vete? Joooo?! Atėherė besojuni kėshillave tė mėposhtme, tė sugjeruara nga yjet.
  Erotizmi i shenjės sė Shigjetarit
  Meshkujt qė i pėrkasin shenjės sė Shigjetarit nuk kanė nevojė pėr teknika tė veēanta joshjeje, sepse janė vetė femrat qė bien shumė lehtė nė dashuri me ta. Prandaj, mashkulli i Shigjetarit ėshtė nė kėrkim tė njė femre qė “dorėzohet” me dėshirėn e saj, teksa ai e provokon me fjalė dhe gjeste tė thjeshta.
  Tė lindurit e kėsaj shenje pėrjetojnė shumė orgazma, por nuk e kanė problem nėse partnerja nuk ka tė njėjtat kėrkesa si ai. Megjithatė, ndihen tė bezdisur nga femrat qė nuk arrijnė nė orgazmė.
  Femra ideale nuk ka karakteristika tė veēanta fizikė, por duhet tė ketė patjetėr sensin e humorit dhe tė aventurės, si dhe tė jetė e qejfit dhe optimiste.
  Meshkujt e Shigjetarit mund tė joshen gjatė njė mbrėmjeje tė gėzueshme. Hidhni ndonjė batutė pikante, por jo fort tė hidhėt... dhe brenda 15 minutash tė kėsaj “beteje erotike” do tė kurorėzoheni me njė orgazmė qė nuk ka tė paguar.


  ::::: ka sh gjera te paverteta

  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 17. #17
  ღ..in stanby..ღ Avatari i §*dori*§
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  lavori in corso..........
  Mosha
  26
  Postime
  519
  Rrespekti
  66

  Gabim

  ja ka fut kot fareeeeeeeeeeeeeeeeeee..................pfffffffff :lexim:

  :fluturoze:.....2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....
  1 shikim,2 sy te dashuruar......
  2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....
  1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy.......:fluturoze:

 18. #18
  VIP Avatari i Bianca SK
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,994
  Rrespekti
  126

  Gabim

  Ndonje gje per femrat jo eeee????

  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
Regjistrohuni The Facebook Platform


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182