Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 10 nga 10

Teme: Katėr shenjat e horoskopit qė preken shumė shpejt

 1. #1
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499

  Katėr shenjat e horoskopit qė preken shumė shpejt


  Mos luani me ndjenjat e kėtyre shenjave! Kėto janė shenjat qė preken shumė shpejt, ndoshta edhe pa arsye tė forta, prandaj duhet tė tregoheni tė kujdesshėm me ta.

  Binjakėt

  Binjakėt janė shumė tė ndjeshėm sidomos kur bėhet fjalė pėr personat qė duan. Ata nuk pėlqejnė tė jenė tė vetmuar prandaj kur janė nė lidhje ndihen shumė tė sigurt dhe nė qoftė se ai largohet ndihen shumė nervozė dhe nuk do dinė ēfarė tė bėjnė.

  Virgjėresha

  Vlerėson shumė suksesin e lidhjes, dhe kėshtu ajo "punon" sa mė fortė pėr tė arritur kėtė sukses mes lidhjes dhe pėrpiqet qė dhe partneri i saj ta bėjė kėtė gjė.

  Ujori

  Njė ujor dėshiron qė lidhja tė jetė e qėndrueshme dhe dėshiron njė partner qė ta plotėsojė atė dhe kur ėshtė e lėnduar emocionalisht dėshiron qė tė ngushėllohet tek partneri.

  Peshqit

  Personat e kėsaj shenje kur lėndohen apo preken kėrkojnė vėmendjen dhe mbėshtetjen e partnerit sepse nė kėtė mėnyrė ajo kėrkon t’i bjerė nė sy.Noa
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 2. #2
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Ku eshte Demi hahahahahah kuuu?!

 3. #3
  Anėtar Aktiv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  798
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  427
  Yes
  True true
  Shume e ndjeshme jam

 4. #4
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  27
  Postime
  7,141
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5696
  dmth ne te tjeret skemi ndjenja

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆
  Likes Legally_Sweet liked this post

 5. #5
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Binjaku i ndjeshem ......ma vaaaaaa
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 6. #6
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,722
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983
  Dikurė nź njé kohé kisha tź bėja me kźtź shenjčn e heroskopit - Binjaket .,

  Čshtč mé tź ver88 keshtu POR kam verejtur e njź anč tjr. té tyren qé bčhen edhe shumź té ftohté si natyré - si akull e pa ndjenja.

 7. #7
  Alųųne'in The'Dreams
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,118
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  418
  shyqyr qe sqenke e dashur Gaforre kaq e ndjeshme .

 8. #8
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,430
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128
  "Edhe u e prekem"
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 9. #9
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  "Edhe u e prekem"
  Ja ku doli edhe nje femer qe e pranon
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Thanks Nicktjeter thanked for this post

 10. #10
  θαλασσα Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,470
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1084
  Une prekem dhe shume , pse sme kane permendur ?

  Cju ka gjetur me keto Horoskopet? Jane hapur 5 tema brenda jave

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •