Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Analizė-Opinion

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Analizė-Opinion

by NeVertiti Published on 28-04-2017 14:26
S’KA AS MJALTĖ E AS QUMĖSHT, VETĖM HASHASH Ngjarje e vėrtetė… Njė i njohuri im, merakli i mjaltit dhe i prodhimeve ushqimore tė shtėpisė,...
by LeVoyageur Published on 28-04-2017 11:12
Sot do tė kisha turp tė isha socialist ! Pasi mė kishin thėnė se ky ėshtė njeriu qė tradhėtoi 80 mijė zemra tė majta. Pasi mė kishin thėnė se...
by Danay Published on 26-04-2017 22:19
Eshtė e vėrtetė pėr internetin, dhe kėtė po mėsojmė; jo vetėm nga Facebook Live, por nga media sociale nė pėrgjithėsi. Duket sikur Interneti mban njė....
by Abis Published on 25-04-2017 11:03
Nga Ilir Yzeiri Personalisht mendoj qė nuk mundet, sepse nuk ka as fuqi, as karizėm, as mbėshtetje nė popull, pra nuk ka asgjė qė tė mund tė bindė....
by LeVoyageur Published on 23-04-2017 08:16
Bill O’Reilly nuk do tė kėtė mė emisionin e tij tė pėrnatshėm nė FOX NEWS pas shkarkimit tė detyruar qė erdhi si pasojė e njė skandali seksual tė...
by Danay Published on 21-04-2017 00:03
Njė titull tejet pėrgjithėsues e qėllimkeq i “Zėrit”: Vajzat nga Shqipėria: Mė parė martohemi me serbėt se sa me kosovarė” dhe njė m...
by NeVertiti Published on 13-04-2017 16:37
Kush po kėrcėnon jetėn e Lulzim Bashės? Nga Blendi Fevziu Kush e kėrcėnon Lulzim Bashėn? Kjo ishte pyetja qė bėnte dje njė media e...
by Abis Published on 12-04-2017 10:13
Nga Nikoll Lesi Pak histori, e detyruar, pėr tė sqaruar se pse Edi Rama do humbė pėrfundimisht nė Kavajė. Jo nė sensin e votave, por tė...

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

NeVertiti (61)
LeVoyageur (58)
Bilderberg (52)
Love (48)
Abis (45)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive