Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme kulturore

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme kulturore

by Reaa Published on 24-01-2017 23:11
Eshtė folur shumė pėr ēiftet qė kanė mes tyre njė diferencė tė madhe moshe. Sidomos kur ėshtė gruaja mė e madhe sesa burri, tema bėhet edhe mė e...
by Arfenilla Published on 24-01-2017 21:21
Mel Gibson bėhet baba pėr herė tė nėntė. 61-vjeēari dhe e dashura e tij Rosalind Ross, 26 vjeēe u bėnė prindėr tė njė djali, sipas revistės “People”.....
by Reaa Published on 23-01-2017 12:50
Jam shumė i shqetėsuar qė si sot me 17 janar, nė ditėn e 549 vjetorit tė vdekjes sė Skėnderbeut tė shkruaj pėr “guximin“ shqiptar, tė pėrqeshjes me...
by legjenda Published on 18-01-2017 21:38
0 Seksi si “kusht” nė Big Brother Albania Nė edicionin e ri tė Big Brother nė Shqipėri, risi nė rregullat e reja nė kėtė shtėpi do tė jetė...
by Reaa Published on 16-01-2017 21:27
Anėtarėt e besimit mysliman kanė tė mirėpritur Lindsay Lohan (30 vjeē) nė Islam, pasi aktorja ka fshirė tė gjitha fotografitė nė llogarinė e saj...
by Reaa Published on 14-01-2017 20:31
“Kjo vonesė ka ndodhur edhe pėr shkak tė egoizmit tim…” Kėshtu e ka pėrshkruar Redon Makashi “vonesėn” e krijimit tė familjes dhe statusin e tij...
by Reaa Published on 13-01-2017 11:16
Anita Take, kėngėtarja e mirėnjohur e muzikės shqiptare ndėrroi jetėn nė moshėn 83-vjeēare. Ajo ishte njė kėngėtare vėrtet e talentuar, martuar me...
by LeVoyageur Published on 10-01-2017 18:43
Rezistenca e studiuesit Behar Gjoka duke shpallur nė mėnyrė krejtėsisht personale vitin e Budit. Prej janarit dhe deri nė dhjetor, viti i Budit ka...

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

ReNdEx (115)
NeVertiti (110)
Gjarperesha (109)
Love (83)
E3 (65)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive