Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Shqipėria

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Shqipėria

by LeVoyageur Published on 22-04-2017 15:06
Kryetari i PDIU-*sė, Shpėtim Idrizi ka shpalosur propozimin e ri qė do tė zgjidhė krizėn politike nė vend. Ndėrkohė qė opozita ka paralajmėruar...
by Danay Published on 04-04-2017 14:20
Qė pas vitit 2011, kur u hoqėn vizat pėr tė udhėtuar nė vendet e Schengen, shqiptarėt ikin dhe “harrojnė” tė kthehen, duke arritur rekordin e...
by LeVoyageur Published on 28-03-2017 18:04
Nė Librazhd fejesa e minorenėve ka shkaktuar reagime tė ndryshme. Tė rinjtė duken mė tė irrituar, kurse pėrfaqėsuesit e fesė myslimane shpjegojne se.....
by Danay Published on 25-03-2017 19:33
Tani ėshtė e qartė se ndeshjen e mbrėmshme ndaj Italisė e prishi grupimi “Illyrian Elite’” qė ėshtė krijuar diēka mė shumė se njė vit mė parė. Bėhet.....
by Danay Published on 14-03-2017 15:38
Rikthehet nė vėmendje edhe njėherė historia qė bėri bujė nė mediat shqiptare. Historia e perdhunimit tė 18 vjeēares nga kushėriri i vet tėrhoqi mjaft....
by Danay Published on 09-03-2017 22:36
Nė 8 Mars, me rastin e Festės Ndėrkombėtare tė Gruas, kryetari i Bashkisė sė Tiranės, Erion Veliaj, u shėrbeu drekėn tė gjitha grave nė nevojė, tė...
by Abis Published on 07-03-2017 10:04
Nė njė komunikim direkt gjatė emisionit “Top Story” tė gazetarit Sokol Balla nė “Top Channel”, Nano i kėrkoi kreut tė opozitės tė jetė pjesė e ēadrės....
by Danay Published on 05-03-2017 23:17
Prokuroria e Krimeve tė Rėnda dėrgon nė gjyq me akuzėn e gjobėvėnies, Gersian Dumin, efektivi i policisė ushtarake, shkruan Panorama. Oficeri ėshtė...

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

WxP (769)
sweetzzinna (356)
E3 (280)
ReNdEx (187)
NeVertiti (166)
Love (115)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive