Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti botėror

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti botėror

by NeVertiti Published on 25-02-2017 19:11
Armėt bėrthamore, Rusia: SHBA rrezikon katastrofėn globale Nuk mund tė pranohet mbizotėrimi i vetėm i njė fuqie nė fushėn e armėve bėrthamore,...
by NeVertiti Published on 22-02-2017 15:15
Gjermani, Bavaria ndalon burkėn nė shkolla dhe institucione shtetėrore Shteti gjerman i Bavarisė do tė ndalojė mbulimin e plotė tė fytyrės nė.....
by NeVertiti Published on 21-02-2017 11:39
Australi, avioni pėrplaset me qendrėn tregtare, 5 tė vdekur Njė aeroplan i vogėl ėshtė pėrplasur me njė qendėr tregtare, pranė aeroportit...
by osman1 Published on 20-02-2017 21:02
Ka ndėrruar jetė nė moshėn 64-vjeēare Pėrfaqėsuesi i Pėrhershėm i Rusisė nė Organizatėn e Kombeve tė Bashkuara, Vitali Ēurkin, raporton AA. Pėrmes....
by NeVertiti Published on 20-02-2017 12:48
Tregtia e armėve, si nė kohėn e Luftės sė Ftohtė Tregtia globale e armėve ka mbėrritur pikėn e saj mė tė lartė qė prej Luftės sė Ftohtė....
by legjenda Published on 18-02-2017 17:23
Kancelarja gjermane Angela Merkel, tha tė shtunėn se lidhjet e Evropės me Rusinė kanė mbetur sfiduese, por ishte e rėndėsishme bashkėpunimi nė luftėn....
by Lauri Published on 17-02-2017 20:50
Borxhi publik i Serbisė aktualisht ėshtė 24.8 miliardė euro Kėtė vit arka e shtetit tė Serbisė do tė “boshatiset” edhe nga 300 milionė euro qė...
by legjenda Published on 17-02-2017 17:46
krishterimi ėshtė nė rėnie tė plotė dhe Islami sė shpejti do tė bėhet feja kryesore nė Evropė, paralajmėroi kryeipeshkvi italian. Brenda 10...

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

Loverboy (444)
NeVertiti (339)
legjenda (172)
Arfenilla (130)
Love (116)
redi- (115)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive