Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti

by legjenda Published on 27-02-2017 19:10
Bangladeshi ka njohur shtetin e Kosovės, u njoftua sot nė seancėn e Kuvendit tė Kosovės. Kryesuesi i seancės, nėnkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti,...
by Abis Published on 26-02-2017 23:02
Nė ditėn e dytė tė nismės sė shoqėrisė civile pėr tė firmosur peticionin qė kėrkon zbatimin e reformės nė drejtėsi dhe ligjin e vetting-ut, kanė qenė....
by legjenda Published on 26-02-2017 20:39
Ambasadorja e Kosovės nė SHBA, Vlora Ēitaku, ka punuar edhe gjatė kėtij vikendi. Ajo bashkė me tė rinjė kosovarė nė SHBA, kanė punuar gjatė ditės.....
by legjenda Published on 26-02-2017 18:26
Lideri i Lidhjes Socialdemokrate tė Maqedonisė Zoran Zaev, pasi mori nėnshkrimet e tri subjekteve shqiptare – BDI-sė dhe dy koalicioneve “Lėvizja me.....
by Monique Published on 25-02-2017 13:48
Banorėt e Zharrėzės janė thirrur brenda Ministrisė sė Energjitikės, por ata kanė njė kusht. Grevistėt kėrkojnė shoqėrimin nga ēdolloj media qė i ka...
by Abis Published on 25-02-2017 13:05
Nė mesin e debateve lidhur me kanabisin, LSI vjen me njė propozim tė ri, i cili sipas saj do tė ēojė nė largimin e njerėzve nga mbjellja e kanabisit.....
by Abis Published on 24-02-2017 16:01
Kryetari i Partisė Demokratike, Lulzim Basha ka rritur ndjeshėm tonet nė ditėn e shtatė tė protestės pėrpara kryeministrisė. “Kushdo qė godet...
by osman1 Published on 24-02-2017 11:54
Analisti politik, Qenan Aliu propozon qė nė kartėmonedhat e Maqedonisė tė shkruhet Zoti ėshtė Njė nė gjuhėn shqipe, transmeton Tetova1. “…Ēėshtje.....

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

WxP (874)
legjenda (533)
sweetzzinna (506)
NeVertiti (448)
Ado (439)
E3 (409)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive