Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit

by NeVertiti Published on 29-03-2017 13:39
Ndryshimet klimatike, Trump pėrmbys rregullat e Obamės Presidenti amerikan Donald Trump firmosi urdhrin ekzekutiv qė pėrmbys rregulloret e...
by NeVertiti Published on 29-03-2017 13:37
Pas Londrės, Uashingtoni. Mbyllet Shtėpia e Bardhė Shtėpia e Bardhė ėshtė rrethuar nga forca tė shumta sigurie gjatė mėngjesit tė kėsaj tė...
by LeVoyageur Published on 29-03-2017 08:38
Harta e krimit nė Shqipėri, ja qyteti qė qėndron nė krye me shifra alarmante! Harta e kriminalitetit nė Shqipėri pėr vitin 2016 saktėson se qarku.....
by NeVertiti Published on 29-03-2017 07:02
Turqit nė Europė nisin votimin pėr referendumin Qytetarėt turq nė 6 shtete tė Europės kanė nisur tė votojnė pėr referendumin e shumėdebatur, i....
by NeVertiti Published on 29-03-2017 06:58
Krizė nė koalicion, Ruēi: Me ose pa LSI-nė, do tė futemi nė zgjedhje Partia Socialiste ka pėrsėritur edhe njė herė qėndrimin e saj pėr tė...
by LeVoyageur Published on 28-03-2017 18:04
Nė Librazhd fejesa e minorenėve ka shkaktuar reagime tė ndryshme. Tė rinjtė duken mė tė irrituar, kurse pėrfaqėsuesit e fesė myslimane shpjegojne se.....
by Danay Published on 28-03-2017 12:43
Gjermania e ka vlerėsuar vazhdimisht bukurinė shqiptare duke e kurorėzuar shpesh edhe nė konkurse tė ndryshme bukurie. Nė konkursin e fundit Mister...
by Danay Published on 28-03-2017 12:35
Njė vajzė 25 *vjeēare shqiptare ka pėrlotur mjekėt nė Itali, teksa shtatzėnė nė muajin e gjashtė tė shtatzėnisė, e nė gjendje shėndetėsore pa asnjė...

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

WxP (876)
NeVertiti (811)
Loverboy (796)
legjenda (727)
sweetzzinna (542)
E3 (522)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive