Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Maqedonia

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Maqedonia

by legjenda Published on 26-02-2017 18:26
Lideri i Lidhjes Socialdemokrate tė Maqedonisė Zoran Zaev, pasi mori nėnshkrimet e tri subjekteve shqiptare – BDI-sė dhe dy koalicioneve “Lėvizja me.....
by osman1 Published on 24-02-2017 11:54
Analisti politik, Qenan Aliu propozon qė nė kartėmonedhat e Maqedonisė tė shkruhet Zoti ėshtė Njė nė gjuhėn shqipe, transmeton Tetova1. “…Ēėshtje.....
by legjenda Published on 03-02-2017 17:32
Ministria e Punėve tė Jashtme e Maqedonisė ka vazhduar me reagimet drejtuar shteteve fqinje Pas konfliktit me Greqinė dhe Serbinė pėr emrin e...
by legjenda Published on 29-01-2017 22:23
Presioni i fuqishem i bashkėsisė ndėrkombėtare ka penguar dėshirėn e Ali Ahmetit dhe disa bashkėpunetorėve tė tij qė tė bėjnė koalicion me VMRO...
by legjenda Published on 29-01-2017 16:50
Maqedonia pritet qė tė krijojė qeverinė e saj tė re me arritjen e marrėveshjes mes VMRO-DPMNE dhe BDI-sė. Lideri i VMRO-DPMNE-sė, Nikolla Gruevski....
by legjenda Published on 16-09-2016 17:06
VMRO-DPMNE ėshtė kundėr dy gjuhėsisė nė tėrė territorin e Maqedonisė, ka bėrė tė ditur sot deputeti i kėsaj partie, Ilija Dimovski. “Barazimi i...
by legjenda Published on 11-09-2016 19:46
Pas tėrmetit tė mėngjesit nė ora 7 dhe atij nė ora 15 e 10 minuta, nė ora 16 e 47 minuta ka ndodhur edhe njė tėrmet nė Shkup, pėrcjell Telegrafi...
by legjenda Published on 19-08-2016 20:41
Janė shtuar zėrat pėr bojkotin e zgjedhjeve tė parakohshme tė paralajmėruara pėr nė fund tė vitit, sipas marrėveshjes midis liderėve tė katėr partive....
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

legjenda (32)
Arfenilla (3)
Abis (2)
Soulmind (1)
osman1 (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive