Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga ISIS.

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga ISIS.

by Abis Published on 08-02-2017 20:56
Ridvan Haqifi nga Gjilani, i njohur me nofkėn Al-Kosovi, ka vdekur diku gjatė luftimeve nė Siri e Irak. Luftėtari i ISIS’it, qė paralajmėronte ditė.....
by Abis Published on 08-01-2017 10:46
“Shqipėria ėshtė djepi i radhės i terroristėve tė ISIS”. Alarmi vjen nga Italia ku nė njė artikull tė saj e pėrditshmja “La Repubblica” shkruan pėr.....
by NeVertiti Published on 02-12-2016 14:26
Europol paralajmėron: ISIS po planifikon sulme tė reja nė Europė Europol ka paralajmėruar se militantėt e Shtetit Islamik ISIS do tė kryejnė...
by NeVertiti Published on 14-11-2016 18:50
Boko Haram kėrcėnon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar Grupi terrorist Boko Haram ka lėshuar njė kėrcėnim tė ri pėr presidentin e sapo zgjedhur.....
by NeVertiti Published on 04-10-2016 12:33
Dasma kthehet nė tragjedi, 22 tė vdekur pas sulmit kamikaz Njė tjetėr dasmė ėshtė vėnė nė epiqendrėn e sulmeve tė ISIS. Grupi militant ka...
by NeVertiti Published on 28-09-2016 15:14
ISIS planifikon sulme nė avionė dhe aeroporte; do pėrdorin 3 strategji Njė tjetėr rrezik po vjen nga Shteti Islamik. Sipas mediave tė huaja,.....
by NeVertiti Published on 14-09-2016 13:52
ISIS, video me varjen e tė burgosurve pėr ditėn e Bajramit ISIS e ka treguar makabritetin edhe nė ditė tė shėnuar pėr kalendarin islam si...
by LeVoyageur Published on 08-09-2016 17:33
Duket e pabesueshme, por e vėrtetė; grupi ekstremist ISIS ka nxjerrė jashtė ligjit burkat, veshjen tipike tė disa vendeve myslimane qė mbulon...
Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

NeVertiti (34)
legjenda (8)
Abis (6)
Lauri (1)
Arfenilla (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive