Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kriza Greke.

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kriza Greke.

by NeVertiti Published on 16-11-2016 08:16
Athinė, protesta pėr Obamėn. Anarkistėt, nė rrugė me parulla antiamerikane Policia ka pėrdorur gazin lotsjellės gjatė pasdites sė tė martės,...
by NeVertiti Published on 04-10-2016 12:31
Selanik, refugjatėt pėrdhunojnė studenten nė ambientet e universitetit Opinioni publik nė Selanik ėshtė tronditur rėndė pas ngjarjes sė...
by NeVertiti Published on 20-09-2016 12:12
Greqi, zjarr i fuqishėm nė kampin e refugjatėve nė Lesbos Nė zjarr masiv ka rėnė mbrėmjen e sotme nė kampin e emigrantėve “Moria” nė ishullin.....
by NeVertiti Published on 02-06-2016 11:59
Greqia nis privatizimin e 71 mijė aseteve shtetėrore Greqia ka filluar programin mė tė madh tė privatizimeve qė ėshtė bėrė ndonjėherė nė...
by NeVertiti Published on 10-02-2016 12:42
Varoufakis lanēon lėvizjen pėr demokratizimin e Europės Nga Berlini, ku ndodhej kėtė tė martė, ish-ministri grek i Financave, Yanis...
by NeVertiti Published on 27-12-2015 17:42
Mėsymja greke nė rajon, 60 mijė biznese drejt Shqipėrisė, Bullgarisė e Qipros. Kriza e thellė ekonomike dhe taksat e rėnda po detyrojnė...
by NeVertiti Published on 13-08-2015 21:08
Ekonomia greke ka shfaqur befasinė e parė gjatė kėtyre kohėve tė fundit, duke iu rikthyer rritjes nė tremujorin e dytė tė kėtij viti, pavarėsisht...
by NeVertiti Published on 01-08-2015 08:06
Kryeministri Alexis Tsipras pranoi gjatė sė premtes se qeveria e tij kishte pasur plane tė fshehta rezervė, nė rast se Greqia do tė detyrohej tė...
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

NeVertiti (16)
Malsi (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive