Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhje Lokale 2015

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhje Lokale 2015

by MasteR Published on 27-08-2016 13:58
Nuk ja dorėzojmė Dibrėn bandave. Dibra jo plackė pėr Ramėn. Dibra pėr dibranėt. Fjala e Kryetarit tė Partisė Demokratike, Lulzim Basha Zonja dhe...
by Soulmind Published on 26-06-2015 14:19
Zgjedhjet vendore sapo mbaruan, dhe, nė fund fare, tė gjitha partitė ekzaltohen pėr fitore. Tė gjithė tė fituar! Tė fituar secili sipas shkallės sė...
by Soulmind Published on 26-06-2015 14:01
Nė Kėshillin Bashkiak tė Tiranės ėshtė zgjedhur pėr herė tė parė njė grua besimtare e cila ėshtė e mbuluar dhe mban shaminė. Ajo ėshtė Albina Ferko...
by Soulmind Published on 23-06-2015 14:06
no comment!
by Aver Published on 20-06-2015 22:24
Gjate fushates zgjedhore jane hapur tema te ndryshme lidhur me fushaten dhe aktivitetet elektorale te partive dhe koalicioneve per zgjedhjet vendore.....
by NeVertiti Published on 19-06-2015 08:07
Basha nė Durrės: Duma, figura emblematike e fitores sė PD Demokratėt besojnė se Durrėsi ėshtė njė nga bashkitė socialiste qė do tė fitohet nga....
by NeVertiti Published on 19-06-2015 08:05
Pėrfaqėsuesi i delegacionit parlamentar BE-Shqipėri, Eduard Kukan, nė njė intervistė pėr Top Channel deklaron se zgjedhjet vendore do tė kenė njė...
by NeVertiti Published on 19-06-2015 08:02
Me njė skenografi tėrėsisht ndryshe, Aleanca pėr Shqipėrinė Europiane, e shndėrroi sheshin “Nėnė Tereza” nė kryeqytet nė njė skenė gjigande ku u...
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

NeVertiti (14)
Soulmind (3)
Monique (2)
Marla (2)
MasteR (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive