Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Personalitetet Publike

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Personalitetet Publike

by Arfenilla Published on 16-12-2016 17:43
Lufta e Parė Botėrore, e cila u zhvillua mes viteve 1914*1918, ėshtė cilėsuar si lufta mė shkatėrrimtare qė njohu historia njerėzore, edhe pse shumė.....
by LeVoyageur Published on 07-09-2016 15:30
Pasi fitoi Ēmimin Nobel, filozofi Albert Kamy mendoi qė tė falėnderojė tė parėn nėnėn e tij, dhe tė dytin njė mėsues tė shkollės fillore. Kamy e...
by NeVertiti Published on 25-08-2016 21:23
Historia e Kennedy-t, njeriu qė na bėri tė ėndėrronim Hėnėn dhe pastaj na e dha Mė 22 nėntor tė vitit 1963, disa tė shtėna i japin fund jetės.....
by LeVoyageur Published on 23-08-2016 15:45
Jeta e Vladimir Putinit e parė nga faktet qė ndėrtuan dhe ndikuan karrierėn e tij. Qė nga fėmijėra e varfėr te rruga e spiunazhit e mė pas ngjitja...
by legjenda Published on 18-07-2016 19:02
Njė nga figurat mė ikonike nė fillim tė shekullit tė 20-tė, Mustafa Qemal Ataturku mbahet mend si udhėheqėsi i cili doli nga hiri i Perandorisė...
by Soulmind Published on 12-06-2016 02:42
Mgjesi, Para ca javesh kisha ne dore librin 100 personalitetet e Botes te Michael Hart-it, dhe po mendoja ta sillja si teme ne Forum, Ku secili te....
by princesha Published on 01-04-2016 10:50
Lauren Booth: “Erdogan, lideri mė i guximshėm nė mesin e muslimanėve” Gazetarja dhe shkrimtarja angleze Lauren Booth duke treguar se me...
by Arfenilla Published on 23-03-2016 00:06
Napolon Bonoparta: Me burrat e mi flas shqip, e me gratė flasė frengjisht Shkruan: Elena Kocaqi A ishte Napoleon Bonaparta Arbėresh? ...
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors


Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive