Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Big Brother VII

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Big Brother VII

by legjenda Published on 18-01-2017 20:38
0 Seksi si “kusht” nė Big Brother Albania Nė edicionin e ri tė Big Brother nė Shqipėri, risi nė rregullat e reja nė kėtė shtėpi do tė jetė...
by cent Published on 18-04-2014 21:29
Jona dhe Arditi kanė nisur tė rrėfejnė me njėri-tjetrin mbi historitė e tyre jashtė shtėpisė. Jona i tregon Arditit se ka qenė e fejuar mė parė, pėr.....
by PiNkY Published on 05-03-2014 07:28
Ardijana, e eliminuara e kėsaj jave Arbana merr zarfin me emrin e banorit tė eliminuar dhe pas njė suspance tė gjatė, lexon se emri i banores.....
by PiNkY Published on 24-02-2014 05:33
Valeri tregon pėr veten; Rigelsi: “Kam njė djalė dhe njė jetė me aksion dhe drama” Aktiviteti fillon krejt natyrshėm mes banorėve tė shtėpisė.....
by PiNkY Published on 24-02-2014 05:20
Vėllai i Madh ka vendosur qė provėn e parė javore ta fusė nė shtėpi qė ditėn e parė tė qėndrimi tė banorėve. Kėshtu Valeri dhe Nevila janė ēifti...
by PiNkY Published on 22-02-2014 06:47
Valer Valer 28 vjeē Ka lindur nė Malėsi tė Madhe dhe jeton nė Koplik. Ka kryer studimet e larta pėr mjekėsi nė Tiranė dhe mė pas ėshtė...
by PiNkY Published on 22-02-2014 06:00
Aventura Big Brother fillon me njė festė tė madhe, nė studion ku zhvillohet spektakli. Fillimisht nė ekran shfaqet njė klip i shkurtėr me pamje nga...
by PiNkY Published on 10-02-2014 13:52
Njė nga programet mė tė ndjekura televizive nė Shqipėri, rikthehet nė datėn 21 shkurt. Pas dy javėsh do tė transmetohet nė ekranin e Top Channel,...

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

PiNkY (6)
cent (1)
legjenda (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive