Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kosovė- Zgjedhjet lokale 2013

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kosovė- Zgjedhjet lokale 2013

by Ylli-1 Published on 03-12-2013 07:22
Bota Sot | 02.12.2013 16:58 Gani Geci, ish-anėtar i LDK’sė, ka komentuar rezultatin e mbrėmshėm zgjedhor. Ai kėtė rezultat e ka parė si...
by Ylli-1 Published on 03-12-2013 07:17
Bota Sot | 02.12.2013 17:48 Sipas rezultateve pėrfundimtare tė Komisionit Qendror tė Zgjedhjeve, Partia Demokratike e Kosovės ėshtė e para...
by Ylli-1 Published on 02-12-2013 12:12
Publikuar: 1:37 / 2.12.2013 0Share0Tweet0ShareZgjedhjet lokale dhe balotazhi i zhvilluar pėr zgjedhjen e kryetarėve nė 25 komuna tė Kosovės,...
by Arfenilla Published on 01-12-2013 20:41
Lėvizja Vetėndosje ka shpallur fitoren nė Prishtinė duke e shpallur fitues kandidatin e saj Shpend Ahmeti pas mbi 90% tė votave tė numėruara. ...
by Ylli-1 Published on 15-11-2013 08:56
Publikuar: 23:39 / 14.11.2013 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet pėrfundimtare pėr kryetar tė komunave tė Kosovės, nė...
by Ylli-1 Published on 09-11-2013 08:30
Publikuar: 8:36 / 9.11.2013 Vlerėsimi pozitiv pėr mbarėvajtjen e zgjedhjeve tė 3 nėntorit, qė u mbėshtet dhe nga pėrfaqėsues ndėrkombėtar tė...
by Arfenilla Published on 04-11-2013 11:13
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dhe Koalicioni i OJQ-ve, “Demokracia nė Veprim” pritet qė sot tė bėjnė tė ditur rezultatet preliminare tė zgjedhjeve...
by Arfenilla Published on 03-11-2013 22:43
Sipas mostrave tė Demokracisė nė Veprim, Isa Mustafa 43.6%, Shpend Ahmeti, 31.0, Agim Ēeku 11%, Korab Sejdiu, 5.7%, Tahiri 4.5%., Visar Arifaj 1.4 %,....
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

Love (19)
Ylli-1 (5)
Arfenilla (4)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive