Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kronika e zezė

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kronika e zezė

by LeVoyageur Published on 29-03-2017 08:38
Harta e krimit nė Shqipėri, ja qyteti qė qėndron nė krye me shifra alarmante! Harta e kriminalitetit nė Shqipėri pėr vitin 2016 saktėson se qarku.....
by Abis Published on 12-02-2017 15:10
Viktima e dy ditėve mė parė, Ermira Dushi (Arapi), dyshohet tė ketė qenė shtatzėnė, ēka mund tė jetė bėrė shkak i tragjedisė ku i dashuri i saj,...
by Danay Published on 14-01-2017 11:21
Vera Huqi, 45 vjeē dhe banuese nė Tiranė, ka kėrkuar ndihmėn e emisionit “Fiks Fare”. Ajo ėshtė nė njė gjendje tė vėshtirė ekonomike dhe...
by NeVertiti Published on 13-01-2017 14:53
12 vjeēarja vetėvritet live nė Facebook, policia: S`kemi cfarė bėjmė!!! Videoja e vetėvrasjes sė njė vajze 12 vjeēare ėshtė shperndare nė...
by LeVoyageur Published on 05-01-2017 09:11
Ditėn e djeshme u raportua pėr njė person i cili i dha fund jetės duke u mbytur tek Liqeni Artificial nė kryeqytet. Sot, policia e Tiranės nė...
by Abis Published on 02-01-2017 09:04
Ardhja e vitit tė ri ka shėnuar edhe viktimėn e parė nė Tiranė. Bėhet fjalė pėr njė njė vajzė 10 vjeēe, ende e paidentifikuar, e cila ka humbur...
by NeVertiti Published on 27-12-2016 08:14
Meksikė, gjenden 6 koka tė prera nė mes tė qytetit Banorėt e njė qyteti tė vogėl nė Meksikėn qendrore u zgjuan ditėn e Krishtlindjes duke...
by kitrra 123 Published on 23-12-2016 19:21
Dy vėllezėr kosovarė janė arrestuar nė orėt e para sė tė premtes nė qytetin gjerman tė Duisburg pasi dyshohen se po planifikonin akte terroriste. .....
Faqja 1 nga 39 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

Arfenilla (62)
cent (42)
NeVertiti (38)
Abis (19)
Danay (19)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive