Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Gossip

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Gossip

by Arfenilla Published on 24-01-2017 20:21
Mel Gibson bėhet baba pėr herė tė nėntė. 61-vjeēari dhe e dashura e tij Rosalind Ross, 26 vjeēe u bėnė prindėr tė njė djali, sipas revistės “People”.....
by Abis Published on 10-11-2016 14:24
Mjaftoi njė publikim i mesazhit privat, nė tė cilin Bleona i kishte shkruar presidentit tė sapozgjedhur tė Amerikės Donald Trump, qė nė llogarinė e...
by NeVertiti Published on 04-11-2016 15:51
Dua Lipa: Puna ime para se tė bėhesha kėngėtare Ajo ėshtė shndėrruar nė njė nga artistet mė tė preferuara tė industrisė muzikore por edhe pėr.....
by NeVertiti Published on 29-10-2016 13:32
Nėnė e bijė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr ”Miss BumBum” (FOTO) Nėna sė bashku me vajzėn e saj do tė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr tė fituar kurorėn.....
by NeVertiti Published on 28-10-2016 19:26
Ky ėshtė mashkulli mė i bukur nė botė (Foto) Fituesi i sivjetmė i konkursit prestigjioz “Mister Bota” quhet Rohit Khandelwal, Indiani ėshtė i pari....
by NeVertiti Published on 29-09-2016 06:31
Gazetarja myslimane pozon pėr Play Boy Revista e famshme Playboy duket se ka hyrė nė njė epokė tė re. kopertina e muajit tetor ka nė qendėr.....
by NeVertiti Published on 21-09-2016 07:13
Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt Mund tė konsiderohet edhe si divorci i shekullit, pasi bėhet fjalė pėr njė ndėr ēiftet mė tė...
by NeVertiti Published on 17-09-2016 15:06
Mel Gibson do tė bėhet baba pėr herė tė nėntė Mel Gibson do tė bėhet sėrish baba. I radhės do tė jetė fėmija i nėntė pėr aktorin 60-vjeēar,...
Faqja 1 nga 28 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

NeVertiti (69)
Arfenilla (25)
Love (22)
ReNdEx (14)
PiNkY (11)
WxP (10)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive