Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Rajoni

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Rajoni

by Danay Published on 28-03-2017 12:35
Njė vajzė 25 *vjeēare shqiptare ka pėrlotur mjekėt nė Itali, teksa shtatzėnė nė muajin e gjashtė tė shtatzėnisė, e nė gjendje shėndetėsore pa asnjė...
by LeVoyageur Published on 09-03-2017 09:00
Nėse ky shkrim do tė botohej nė Turqi, krejt vendi i komentit tė shkruar do tė ishte bosh, hiq fotografinė e autorit dhe fjalėt shkruar me tė madhe,.....
by Lauri Published on 17-02-2017 19:50
Borxhi publik i Serbisė aktualisht ėshtė 24.8 miliardė euro Kėtė vit arka e shtetit tė Serbisė do tė “boshatiset” edhe nga 300 milionė euro qė...
by Danay Published on 16-02-2017 01:31
Duke qene se shumica e ēifteve qė kanė fėmijė punojnė, ėshtė shumė e vėshtirė tė gjesh dikė pėr t’u kujdesur pėr fėmijėt e vegjėl pėr disa orė. ...
by Abis Published on 13-02-2017 20:18
Presidenti i Turqisė Recep Tayyip Erdoğan, nė kuadėr tė vizitės sė tij nė Bahrein, ka mbajtur fjalim para pjesėmarrėsve nė konferencėn e organizu...
by Danay Published on 12-02-2017 12:12
Sė shpejti priten ndryshime nė dispozitat pėr marrjen e nėnshtetėsisė greke. Madje, amendamenti pėrkatės ėshtė shqyrtuar kėtė javė nė komisionin...
by Danay Published on 11-02-2017 11:16
Refugjatėt nė Greqi dhe biznesi me pasaportat e falsifikuara, tė pėrfshirė edhe shqiptarė Njė pjesė e konsiderueshme e refugjatėve nė Europė vijnė...
by Abis Published on 22-01-2017 22:03
Bėnė shqiponjėn me duar; 7 ushtarė grekė me origjinė shqiptare rrezikojnė dėnimin Ngjarja ka ndodhur nė njė repart elitar tė kėmbėsorisė sė ushtrisė....
Faqja 1 nga 38 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

Arfenilla (91)
NeVertiti (42)
LeVoyageur (39)
cent (29)
Love (21)
ReNdEx (19)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive