Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhjet Parlamentare 2009

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhjet Parlamentare 2009

by WxP Published on 25-02-2010 00:02
Kryetari i PS, Edi Rama ka deklaruar se opozita do te hyje diten e enjte ne Parlament per te mbrojtur kerkesen e saj legjitime te hapjes se kutive te....
by redi- Published on 26-08-2009 16:02
Tre dite nga kongresi i jashtezakonshem i Partise Socialiste, kandidati per kryetar Arben Malaj ka renditur nje sere arsyesh , qe sipas tij cuan ne...
by sweetzzinna Published on 17-07-2009 18:04
Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama, nje dite pas mbylljes se ankimeve ne KQZ, tha se nuk do te terhiqet nga kerkesa per transparecen e...
by Зngjεll Published on 10-07-2009 13:15
Opozita nė KQZ konteston rezultatin e pėrgjithshėm e tė qarqeve tė Tiranės dhe tė Elbasanit, pėr shkak se nuk ėshtė shpallur rezultatit i votimit nė.....
by Зngjεll Published on 10-07-2009 12:40
Presidenti i Republikės, Bamir Topi kėrkoi dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tė zbatojė ligjet nė mėnyrė korrekte pėr tė respektuar vullnetin e.....
by Зngjεll Published on 06-07-2009 16:01
Pa u numėruar nėntė kutitė e Fierit Partia Socialiste nuk do t’i njohė zgjedhjet. Ky ka qenė vendimi i mbledhjes rreth 1 orė e gjysmė tė Kryesisė sė.....
by Зngjεll Published on 06-07-2009 15:52
Nėnkryetarja e KQZ-sė denoncon faktin se nė disa nga kutitė e KZAZ-ve nuk ėshtė kryer numrimi pavarėsisht se ėshtė marrė vendimi pėr tabelat...
by Зngjεll Published on 06-07-2009 15:49
Dalin zėrat pėr postet qeveritare qė LSI mund tė marrė, pasi Berisha dhe Meta deklaruan dje publikisht se do tė bashkėpunojnė pėr tė formuar qeverinė....

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

WxP (362)
sweetzzinna (243)
Vvetoni (79)
xxl (59)
Зngjεll (21)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive