Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Tė fundit nga Bota e Spektaklit

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Tė fundit nga Bota e Spektaklit

by Reaa Published on 24-01-2017 23:11
Eshtė folur shumė pėr ēiftet qė kanė mes tyre njė diferencė tė madhe moshe. Sidomos kur ėshtė gruaja mė e madhe sesa burri, tema bėhet edhe mė e...
by Arfenilla Published on 24-01-2017 21:21
Mel Gibson bėhet baba pėr herė tė nėntė. 61-vjeēari dhe e dashura e tij Rosalind Ross, 26 vjeēe u bėnė prindėr tė njė djali, sipas revistės “People”.....
by Reaa Published on 16-01-2017 21:27
Anėtarėt e besimit mysliman kanė tė mirėpritur Lindsay Lohan (30 vjeē) nė Islam, pasi aktorja ka fshirė tė gjitha fotografitė nė llogarinė e saj...
by Reaa Published on 14-01-2017 20:31
“Kjo vonesė ka ndodhur edhe pėr shkak tė egoizmit tim…” Kėshtu e ka pėrshkruar Redon Makashi “vonesėn” e krijimit tė familjes dhe statusin e tij...
by Abis Published on 24-12-2016 19:40
Festivali i Radio Televizionit Shqiptar” ka shkaktuar thuajse ēdo vit replika pėr pėrzgjedhjen e kėngėve dhe fituesin e tij. Por kėtė herė...
by Abis Published on 10-11-2016 15:24
Mjaftoi njė publikim i mesazhit privat, nė tė cilin Bleona i kishte shkruar presidentit tė sapozgjedhur tė Amerikės Donald Trump, qė nė llogarinė e...
by NeVertiti Published on 04-11-2016 16:51
Dua Lipa: Puna ime para se tė bėhesha kėngėtare Ajo ėshtė shndėrruar nė njė nga artistet mė tė preferuara tė industrisė muzikore por edhe pėr.....
by NeVertiti Published on 29-10-2016 14:32
Nėnė e bijė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr ”Miss BumBum” (FOTO) Nėna sė bashku me vajzėn e saj do tė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr tė fituar kurorėn.....

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

NeVertiti (94)
E3 (64)
ReNdEx (64)
Love (48)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive