Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare

Mėnyja

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare

by legjenda Published on 14-03-2017 22:02
Revista Globus ėshtė nė mesin e shumė mediumeve kroate qė ka analizuar situatėn aktuale politike dhe tė sigurisė nė Maqedoni. Kjo revistė shkruan se.....
by NeVertiti Published on 07-03-2017 09:48
FOTO/ Maqedonasit sulmojnė me molotov Muzeun e Alfabetit Shqip nė Manastir Sot me rastin e ditės sė mėsuesit, ėshtė sulmuar Muzeu i alfabetit.....
by legjenda Published on 06-03-2017 16:56
Nuk ka ndodhur deri mė tani qė nė ditėn e parė tė Epopesė sė UĒK-sė tė ketė mė pak njerėz sesa tė dielėn, mė 5 mars. Nė ora 10:00 tė ditės sė diel...
by legjenda Published on 04-03-2017 17:29
EKSKLUZIVE FOTO: Presidenti shqiptar Bujanr Nishani me 7 mars 2017 ne Bujanoc dhe Presheve shqiptaret e kesaj Krahine e presin me buke, krip e zemėr:....
by legjenda Published on 03-03-2017 15:54
Kryetarja e grupit parlamentar tė PDIU-sė, Mesila Doda ka bėrė njė deklaratė tė fortė sot gjatė seancės sė Kuvendit, kur tha se Ilirida (Maqedonia e.....
by legjenda Published on 27-02-2017 18:10
Bangladeshi ka njohur shtetin e Kosovės, u njoftua sot nė seancėn e Kuvendit tė Kosovės. Kryesuesi i seancės, nėnkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti,...
by Abis Published on 17-02-2017 08:19
Kosova feston sot 9 vjetorin e shpalljes sė pavarėsisė dhe formimit tė shtetit tė ri. Ceremonitė zyrtare qė nisėn para tre ditėsh, kulmojnė sot.....
by NeVertiti Published on 16-02-2017 06:46
Konfirmohen 57 urdhėr-arreste ndaj serbėve, pėr krime lufte nė Kosovė “Sipas kėrkesave pėr ndjekje penale tė paraqitura nga prokurorėt vendas,....

Most Read Articles

Most Commented Articles

Top Authors

legjenda (423)
Ado (370)
Loverboy (202)
Ylli-1 (75)
Arfenilla (64)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive