Dislikes Dislikes:  0
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 99 nga 99

Teme: Punime nga duart tona...

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,092
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  495

  Punime nga duart tona...

  Duart tona punėtore,
  vizatojnė nė fletore.
  Presin bukur me gėrshėrė,
  qepin kopsa me gjilpėrė.


  Pershendetje antare.
  Tek ky nenforum kemi tema nga me te ndryshmet per piktore, arkitekte dhe artiste qe perdorin duart e tyre per te krijuar dicka te bukur. Duke pare qe kemi folur per pikturat tona te preferuara, apo foto nga duart tona, apo portrete te antareve, me erdhi ne mendje te hapim nje teme ku te tregojme dicka qe kemi bere vete, qofte dicka qe kemi qepur, vizatuar, krijuar, qendisur, etj. Ju lutem, ketu vendosni gjera qe keni bere vete me dore, nese keni bere nje krijim ne kompjuter eshte tema "Foto-Krijim" ne kete nenforum.

  I mirepresim te gjitha krijmtarite tuaja.

  PS. Prap do ju lutem qe ti permbaheni temes dhe nese keni nje koment per dicka te bukur qe shikoni perdorni rep, pm, ose mesazhet e vizitoreve. Temen do kisha deshire ta mbanim pa chit chat. Faleminderit
  Heren e fundit u redaktua nga Karamele Zana; 28-07-2011 ne 05:55.
  Likes Katia, ida angel, Ultraviolet, Didi, SunLiGhT liked this post

 2. #91
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,349
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327

  Titulli: Punime nga duart tona...

  O soul po per shoqet e forumi nuk do e beshe nje zhgarravin moj!!

  Shum i bukur ky punim i fundit pergezime ��  ps. ja dhe nga un nje pune kreative e vockel .
  .
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes Soulmind liked this post

 3. #92
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  A quhet ky doodle-i ne viber si art? shkrimi pak si kembt e pules se si kemi elegant gishtat qe te shkruaj bukur,

  16736550_10154372136213526_1207649711_n-jpg
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes NeVertiti, Legally_Sweet liked this post

 4. #93
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  18011025_1654507831524671_6329329938973019703_n-jpg

  18033936_1654507844858003_2160717251934455766_n-jpg

  Me ca letra kuzhine dhe nje frut ben mrekullira,per te relaksuar veten kur ndihesh nervoze
  Likes Legally_Sweet liked this post

 5. #94
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  A ju ka marr malli per ndonje pune dore more? ne cati ngjisim notes, brenda eshte per te futur clips

  diy-jpg
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Arfenilla liked this post

 6. #95
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Se fundmi kam filluar te shpreh frymezimin nepermjet kaligrafise "moderne".. nuk eshte ndonje stil i caktuar, thjesht alla Soul :p

  exellence-jpg
  Title: Excellence
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes E3 liked this post

 7. #96
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  sa keq qe si kemi me artistet e fvse ketu
  katia evi didi
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #97
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po ti pse nuk sjell me gje?

 9. #98
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po ti pse nuk sjell me gje?
  Ja para 1 muaji kam sjell

  kte koh s'kam patur ne fakt. vetem arredime(dmth pune zanati) kam bere.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #99
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Be be ndonje gje nga vetja...ste mungon fantazia ty

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •