Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5

Teme: Profesori i detyron studentėt tė zhvishen pėr provim

 1. #1
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,151
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270

  Profesori i detyron studentėt tė zhvishen pėr provim

  Pėr shumė studentė, nuk ka gjė mė stresuese se sa provimet. Por imagjinoni tani qė pėr tė kaluar provimin, duhet tė zhvisheni nudo nė klasė.
  Jo vetėm pėrpara studentėve, por edhe pėrpara profesorit.

  Ndodh kėshtu nė Universitetin e Kalifornisė nė SHBA, ku studentėt e artit vizual duhet tė zhvishen pėrpara profesorit Ricardo Dominguez, madje edhe tė bėjnė disa gjeste erotike, pėr tė marrė provimin.

  Gjithēka u mėsua kur nėna e njė studenteje u ankua.

  Por profesori tha se askush nuk ėshtė ankuar nė 11 vite tė kėtij kursi.

  Ai shtoi se nėse studentėt nuk duan, tė mos e ndjekin kėtė kurs.b expres

  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #2
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,746
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4100

  Titulli: Profesori i detyron studentėt tė zhvishen pėr provim

  Foto 1 femer apo mashkull?
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #3
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1901

  Titulli: Profesori i detyron studentėt tė zhvishen pėr provim

  Normal e duan provimin apo jo Pastaj dhe studentve ju ka pelqyer qe sjan ankuar vet Normal dhe une po te kisha qen aty student vetem per tu ankuar qe sdo me shkonte ne mend
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 4. #4
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Ndoshta eshte ne profilizimin e deges qe ndjekun. studentėt e artit vizual

 5. #5
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,114
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8125
  Ne Universitetin e Prishtines, fakulteti i Arteve, paguhej dikush per tu xhveshur dhe qendruar ashtu, zakonisht ne degen e piktures
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •