Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 219

Forum: Arti figurativ dhe krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Punime nga duart tona...

  Started by Karamele Zana‎, 28-07-2011
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 98
  • Shikime: 33,225
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pikturat tuaja te preferuara

  Started by Dying_Poet‎, 19-06-2010
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 356
  • Shikime: 66,227
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Skulptura ndodhet mbrenda ne bllokun e mermerit.

  Started by Lauri‎, 12-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 51
  • Shikime: 7,236
  27-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ide kreative

  Started by Soulmind‎, 18-12-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 21,533
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Body Art

  Started by SuRiAnA‎, 11-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 11,339
  16-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: Art me fruta

  Started by fcbesia‎, 24-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 10,483
  08-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Started by SuRiAnA‎, 26-09-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 119
  • Shikime: 24,493
  24-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ilustrime

  Started by Yellow Redhead‎, 22-05-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 5,662
  07-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 348
  01-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cirque Du Soleil

  Started by ZoteriaJuaj‎, 13-06-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 295
  29-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,035
  19-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Smile "Qendrim's 3DWORK

  Started by qendros‎, 27-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 15,054
  14-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Art People Galeri

  Started by PiNkY‎, 05-09-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 4,903
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Njihuni me operat e artit.

  Started by Lauri‎, 02-11-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 662
  26-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. 10 statujat mė absurde nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 248
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 456
  09-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Cfare eshte arti?

  Started by Nicktjeter‎, 30-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 438
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. David i Mikelanxhelo-s

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 621
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Rrėmbimi i Proserpinas

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 363
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Kerubinėt magjik te Rafael

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 402
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Perėndesha e dashurisė,

  Started by Lauri‎, 28-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 339
  28-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Persian art- nje mrekulli ngjyrash!

  Started by Soulmind‎, 10-10-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 375
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Lightbulb Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

  Started by braziljania‎, 22-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 11,709
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Raffael nė “Shkolla e Athinės”

  Started by Lauri‎, 24-09-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 303
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Qielli si kanvace

  Started by Aki‎, 31-07-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 470
  31-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Caravaggio, zjarrmėtari i penelit

  Started by Lauri‎, 23-07-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 614
  23-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •