Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 219

Forum: Arti figurativ dhe krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pikturat tuaja te preferuara

  Started by Dying_Poet‎, 19-06-2010
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 353
  • Shikime: 62,363
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Punime nga duart tona...

  Started by Karamele Zana‎, 28-07-2011
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 92
  • Shikime: 30,045
  20-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Skulptura ndodhet mbrenda ne bllokun e mermerit.

  Started by Lauri‎, 12-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 6,475
  17-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ide kreative

  Started by Soulmind‎, 18-12-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 20,098
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Body Art

  Started by SuRiAnA‎, 11-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 10,959
  16-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: Art me fruta

  Started by fcbesia‎, 23-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 10,079
  08-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Started by SuRiAnA‎, 26-09-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 119
  • Shikime: 23,604
  24-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sa i rendesishem eshte mesazhi ne art?

  Started by Danay‎, 16-06-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 157
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cirque Du Soleil

  Started by ZoteriaJuaj‎, 12-06-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 126
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 869
  19-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ilustrime

  Started by Yellow Redhead‎, 22-05-2012
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 5,210
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Smile "Qendrim's 3DWORK

  Started by qendros‎, 27-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 14,099
  14-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Art People Galeri

  Started by PiNkY‎, 05-09-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 4,356
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Njihuni me operat e artit.

  Started by Lauri‎, 02-11-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 503
  26-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. 10 statujat mė absurde nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 153
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 316
  09-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Cfare eshte arti?

  Started by Nicktjeter‎, 30-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 255
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. David i Mikelanxhelo-s

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 447
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Rrėmbimi i Proserpinas

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 257
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Kerubinėt magjik te Rafael

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 280
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Perėndesha e dashurisė,

  Started by Lauri‎, 28-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 251
  28-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Persian art- nje mrekulli ngjyrash!

  Started by Soulmind‎, 10-10-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 270
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Lightbulb Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

  Started by braziljania‎, 22-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 10,023
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Raffael nė “Shkolla e Athinės”

  Started by Lauri‎, 24-09-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 203
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Qielli si kanvace

  Started by Aki‎, 31-07-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 345
  31-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Caravaggio, zjarrmėtari i penelit

  Started by Lauri‎, 23-07-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 485
  23-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •