Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 217

Forum: Arti figurativ dhe krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Punime nga duart tona...

  Started by Karamele Zana‎, 28-07-2011
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 92
  • Shikime: 29,362
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pikturat tuaja te preferuara

  Started by Dying_Poet‎, 19-06-2010
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 352
  • Shikime: 60,994
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Skulptura ndodhet mbrenda ne bllokun e mermerit.

  Started by Lauri‎, 12-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 6,173
  17-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ide kreative

  Started by Soulmind‎, 18-12-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 19,585
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Body Art

  Started by SuRiAnA‎, 11-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 10,829
  16-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: Art me fruta

  Started by fcbesia‎, 23-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 9,934
  08-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Started by SuRiAnA‎, 26-09-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 120
  • Shikime: 23,266
  24-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Smile "Qendrim's 3DWORK

  Started by qendros‎, 27-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 13,739
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ilustrime

  Started by Yellow Redhead‎, 22-05-2012
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 4,964
  12-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Art People Galeri

  Started by PiNkY‎, 05-09-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 4,145
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Njihuni me operat e artit.

  Started by Lauri‎, 02-11-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 449
  26-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. 10 statujat mė absurde nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 115
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 259
  09-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Cfare eshte arti?

  Started by Nicktjeter‎, 30-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 196
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. David i Mikelanxhelo-s

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 379
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Rrėmbimi i Proserpinas

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 218
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Kerubinėt magjik te Rafael

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 229
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Perėndesha e dashurisė,

  Started by Lauri‎, 28-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 209
  28-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Persian art- nje mrekulli ngjyrash!

  Started by Soulmind‎, 10-10-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 230
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Lightbulb Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

  Started by braziljania‎, 22-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 9,484
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Raffael nė “Shkolla e Athinės”

  Started by Lauri‎, 24-09-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 172
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Qielli si kanvace

  Started by Aki‎, 31-07-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 296
  31-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Caravaggio, zjarrmėtari i penelit

  Started by Lauri‎, 23-07-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 433
  23-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Femra ne majen e penelit

  Started by Lauri‎, 14-05-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 2,580
  03-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Vizatime me laps

  Started by Abis‎, 30-06-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 574
  30-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Kryqezimi - ANTONELLO DA MESSINA

  Started by Loyalty‎, 20-06-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 201
  20-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •